Kahta Objektif Haber

HÜDA-PAR’dan Çelikhan Çıkarması

HÜDA-PAR’dan Çelikhan Çıkarması
820
07 Haziran 2018 - 20:29

HÜDA PAR Adıyaman İl Başkanı Mehmet Demir, Kahta İlçe Başkanı Bedir Elçi, Milletvekilleri Ali Çelik, Mustafa Yetiş ve Bilal Demir ve yönetim kurulu üyeleri Çelikhan İlçesine muhteşem çıkartma yaptı.

Çelikhan ilçesinde sevgi seli ile karşılanan HÜDA PAR heyeti, dükkan dükkan, kahvehane kahvehane dolaşarak ilçe esnafı ve vatandaşlarla sohbet edip, 24 Haziran seçimlerinde destek istediler.

Parti olarak hiç kimseye şahsi bir menfaat vaatlerinin olmadığını söyleyen Mustafa Yetiş, “Bizler HÜDA PAR olarak diyoruz ki; bizim hiç kimseye şahsi bir menfaat vaadimiz söz konusu değildir. Biz halkımıza hak, adalet ve hizmeti vaat ediyoruz. Bunun dışında da bir vaadimiz olamaz.” dedi.

Yetiş, “İnsanoğlunun doğru yönetilebilmesi, özüne dönebilmesi için, insani ve İslami bir yaklaşımın olması gerektiği kanaatindeyiz. Biz de HÜDA PAR olarak bu ilkeyi benimsemiş ve bunun toplumda hayat bulması için gayret gösteriyoruz. Seçim çalışmalarımız çok güzel gidiyor, halkımızda gördüğümüz teveccühü ve desteği gördükçe de HÜDA PAR’ın siyaset anlayışının karşılık bulmasından dolayı sevinçliyiz. Bugün de Çelikhan ilçemize Milletvekili adayları arkadaşlarımız, il ve ilçe teşkilatlarımızla ziyaret gerçekleştirdik. Vatandaşımızın gelir kaynağı olan tütüne getirilecek kısıtlama ciddi bir tepkiye neden olmaktadır. Biz de diyoruz ki Adıyaman’ın gelir kaynaklarından olan tütüne madem bir kısıtlama getiriliyor, o halde tütün kadar getirisi olan başka bir gelir kaynağını halkımıza sunmanız gerekir. Aksi halde ekonomik olarak halkımızı ciddi sıkıntıya sokmuş olursunuz.”

Milletvekili Adayları, ziyaretlerinde ilçe esnafı ve vatandaşların kendilerini sıcak bir şekilde karşıladıklarından dolayı teşekkür ettiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023