Kahta Objektif Haber

İş Adamı Gökalp, Aday Adaylığını Açıkladı

İş Adamı Gökalp, Aday Adaylığını Açıkladı
1.457
28 Şubat 2018 - 11:29

İş Adamı Murat Gökalp, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

İş Adamı Murat Gökalp, 2019 yılı yerel seçimlerinde AK Parti’den Kahta Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu gerçekleştirdiği kahvaltılı basın toplantısı ile açıkladı. Gökalp, AK Parti’ye destek vermek adına aday adayı olduğunu söyleyerek, “Bu görevin bana layık görülmesi durumunda birlikte çalışarak Kahta’yı daha iyi seviyelere taşıyacağız.” dedi.

Gökalp, yaptığı basın toplantısında şu ifadeleri kullandı:

“İlçemizin ve halkımızın geleceğini ilgilendiren bu önemli toplantıda bir arada bulunmanın mutluluğunu yaşıyorum. Öncelikle davetimize icap edip katılmanızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yıl hem yerelde hem de genelde iki önemli seçim var. Türkiye’nin istiklalini ve istikbalini ilgilendiren bu seçimlerde Reis-i Cumhurumuz ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başarılı olması Türkiye’nin ve tüm dünya mazlumlarının başarısı olacağı inancını yüreğimizde taşıyoruz.”

“Ben Bu Memlekete Aşığım”

“Öncelikle kendimden bahsetmem gerekirse bu kadim medeniyeti bir arada barındıran ve dünyaya barış ve kardeşlik tohumları eken bu toprakların evladıyım. Kâhta’nın ve tüm Kâhtalıların derdi ile dertlenen, hüznü ile hüzünlenen, sevinciyle de sevinen memleket aşığı bir kardeşinizim. Tüm emeklerimi, tüm mesaimi ilçemizin ve de bizden sonra bırakacağımız nesillerimizin istikbali için harcamayı önemli bir vazife biliyorum. Çünkü biz; bizi yetiştiren ve bize her türlü fedakarlığı canı pahasına yapan atalarımızın birer emanetiyiz.”

“Mazlumların Umudu  Olan Bir Liderimiz Var”

“Son 15 yıl içerisinde ülkemizin her şehrine hatta her noktasına dahi hizmeti götüren ve Doğu-Batı ayrımı yapmadan milletimize hizmet eden partimizin bir mümessili olarak Kâhta’nın tüm alanlarda büyümesin yakinen takip ediyorum. Hükümetimizin çığır açan projeleri ilçemizde günden güne gelişmekte ve modern bir yapıya kavuşmaktadır. Belediyecilik alanında parti temsilcilerimizin icra ettiği çalışmalar halkımızın güven duygusunu bir kez daha kazandığı kanaatindeyim. Zira bizim belediye başkanlığından gelen ve tüm dünya mazlum ve masumlarının umudu olan bir liderimiz var. Bizler de her dönem olduğu gibi ilçemizi yöneten tüm belediye başkanlarımızın ve diğer idare makamındaki tüm vatandaşlarımızın çalışmalarını takip ediyor emek ve mesailerinden ötürü kutluyorum.

“2019 Yüz Yılın Miladı Olacaktır”

“Önümüzde belki de Cumhuriyet tarihinin çok ama çok önemli seçimleri var. 2019 yılında yapılacak hem yerel hem de Cumhurbaşkanlığı seçimleri partimiz ve milletimiz adına son derece önem arz etmektedir. 2019 belki de önümüzde yüz yılın bir miladı olacağı kanaatindeyim. Bu nedenle Cumhurbaşkanımız ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın birer dava neferi, bölgemizin ve ilçemizin birer ferdi olarak önümüzdeki yerel seçimlerde Kâhta Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den aday adaylığımı tüm halkımızla paylaşmak istiyorum.”

“Hemşerilerimden Destek ve Dua Bekliyorum”

“2019 Belediye Başkanlığı seçimlerinde öncelikle partimizin sonra da halkımızın bana göstereceği teveccüh benim bu topraklara olan bağlılığımı giderek ziyadeleştirecek ve size daha çok hizmet etmem için beni daha da umutlandıracaktır. Tüm dava arkadaşlarımız ve gönüldaşlarımızla ve de en önemlisi aziz milletimizle el ele vererek ilçemizi daha da büyütmenin ve sizlere hizmet etmenin hayalini yaşıyorum. Bu hayali gerçekleştirmek için değerli Kâhtalı hemşerilerimden destek ve dua bekliyorum. Beni bu kararı almamda en önemli etkenin ne olduğunu sorarsanız şüphesiz liderimizin gençlere verdiği önem taşıyor.”

“Fiilen Çalışmaya Başladık”

Genç bir kardeşiniz olarak gençlerin ilçemizde daha çok söz sahibi olması gerektiğini düşünerek aday adaylığı sürecini bugünden itibaren başlatıyorum. Partimizin tüm organları ile ve halkımızla istişare ederek adaylık çalışmamıza fiilen başlıyoruz. Umarım yeni bir sesin ve yeni bir hizmet anlayışın ama en önemlisi de gençlerin daha çok sorumluluk yüklendiği bir süreç yaşarız. Tekrar bu toplantımıza teşriflerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyor, aracılığınızla buradan tüm hemşerilerime en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023