Kahta Objektif Haber

İş Adamı Özbey, AK Parti’den Aday Adayı Oldu

İş Adamı Özbey, AK Parti’den Aday Adayı Oldu
910
16 Kasım 2018 - 21:24

Kanaat Önderi ve AK Parti Kahta İlçe Teşkilatının kurucu üyelerinden Ahmet Özbey’in oğlu İş Adamı Muzaffer Özbey, AK Parti’den Kahta Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuruda bulundu.

Aile bireyleri ile AK Parti Kahta İlçe Teşkilatına gelen İş Adamı Muzaffer Özbey’i İlçe Başkanı Bedir Yeni ve bazı Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı. Aday Adaylığı dosyasını İlçe Başkanı Bedir Yeni’ye teslim eden Özbey, başvuru yapan tüm adaylara başarılar diledi.

Adaylık müracaatının ardından ilçede faaliyet gösteren basın mensuplarına açıklamada bulunan Özbey, “Kıymetli Kahtalı hemşehrilerim ve AK Partili yol arkadaşlarım. Kahta AK Parti Belediye Başkanı aday adayı olduğumu belirtmek isterim. Bu mübarek günde başvurumu yaptım. Tüm AK Partili aday adayı arkadaşlarıma canı gönülden başarılar diliyorum. Hakkımızda hayırlısı ne ise baş ile göz üstüne. İlgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Muzaffer Özbey Kimdir?

1965 Kahta doğumlu, ilk, orta ve lise eğitimini Kahta’da tamamladıktan sonra 1987 yılında Türkiye İş Bankası’nda memur olarak göreve başladı. Adıyaman Merkez Şubesinde yöneticilik görevlerinde bulundu. 2004 yılında Türkiye İş Bankası’nın Ankara’da bulunan Emekli ve Munzam Sandık Vakfında 8 yıl yöneticilik yaptı. Emekli olduktan sonra AK Parti Çankaya İlçe Teşkilatında çeşitli görevlerde bulundu. Mevcutta Adıyaman ADI-MER MERMER A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapmaya devam ediyor

Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023