Kahta Objektif Haber

İş Adamı Şahin’den Kurban Bayramı Mesajı

İş Adamı Şahin’den Kurban Bayramı Mesajı
155
08 Temmuz 2022 - 14:38

İş Adamı ve AK Parti Kahta İlçe Başkanlığının teşkilattan sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Şahin, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İş adamı Şahin, yayımladığı mesajında bayramların geçmiş ile gelecek arasında güçlü bir bağ olduğunu ifade etti. Dostluk duygularının yoğun yaşandığı bir bayram temennisinde bulunan Şahin, mesajına şöyle devam etti:

“Milli ve manevi değerlerimizin, günden güne unutulduğu günümüzde, bayramlar sayesinde insanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışma duyguları kuvvetlenmekte, birlik ve beraberlik şuuru güçlenmektedir. Milletimizi manevi iklimiyle saran, ortak bir ruhla buluşturan ve kucaklaştıran bir Kurban Bayramını daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz. Geçmişte olduğu gibi önümüzdeki süreçte de tüm zorlukları aşmanın yolu birliktelikten, saygı ve sevgiden, ortak akıldan, dayanışmadan geçmektedir. Kurban Bayramının bu değerli duygulara daha güçlü sarılmamıza vesile olmasını ve çok daha güzel günlerin habercisi olmasını temenni ediyorum. Bu vesile ile tüm Hemşehrilerimin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, tüm insanlık için barışa, huzura ve refaha vesile olmasını diliyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023