Kahta Objektif Haber

İş Adamı Yeni’den Kahta02 Spor’a Otobüs

İş Adamı Yeni’den Kahta02 Spor’a Otobüs
1.108
17 Temmuz 2019 - 10:59

Kâhtalı İş Adamı Zeki Yeni, Kahta02 Spor Kulübüne otobüs hediye etti.

Kahta02 Spor Kulübü’nün eksikleri bir bir tamamlanıyor. Yeniden yapılanma sürecini hızlı bir şekilde tamamlayan kulübün otobüs sponsorluğunu İş Adamı ve aynı zamanda takımın yönetim kurulu üyesi Zeki Yeni üstlendi.

Aynı zamanda Kahta02 spor kulübü yönetim kurulu üyesi olan İşadamı Zeki Yeni, çocukların ve gençlerin, topluma daha faydalı birer birey olmasının yolunun spordan geçtiğine işaret ederek, sporla ilgilenen gençlerin Kahta’yı en iyi şekilde temsil etmesi için tüm iş adamlarının kendi maddi imkanları dahilinde spor kulüplerine destek verip sahip çıkmalarını gerektiğini söyledi.

Kahtaspor’a desteklerinin her zaman süreceğini ifade eden İşadamı Yeni, “Başarılı hocamız Musa Yıldırım başkanlığında oluşan yeni yönetim ile yeniden toparlanma sürecine giren Kahta02 kulübümüz ilk sezonda ortaya koyduğu üstün başarılı bir performansla BAL ligine yükselmeyi başardı. Kahta02 spor kulübü olarak gerçekleştirdiğimiz iç ve dış transferlerimizle hedefimiz inşallah 3 lige yükselmek. Malumunuz deplasman maçları spor kulüplerinin en fazla sıkıntı yaşadıklar önemli sorunlarından bir tanesi. Takımımızın deplasman maçlarında sıkıntı yaşamaması için elimizi taşın altına koyduk ve spor kulübümüze otobüs satın alarak hibe ettik. Otobüsümüzü bugün kulüp başkanımız Musa Yıldırım’a teslim ettik. İnşallah hayırlara vesile olur, sezon sonunda kupayı da otobüsümüzle Kâhta’mıza getiririz.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023