Kahta Objektif Haber

Kahta Devlet Hastanesi Tam Kadro Meydanda

Kahta Devlet Hastanesi Tam Kadro Meydanda
1.281
16 Temmuz 2017 - 15:37

Kahta Devlet Hastanesi, darbe girişiminin yıl dönümünde Kahta Kaymakamlığı tarafından düzenlenen 15 Temmuz Etkinliklerine tam kadro katılarak darbe girişimini protesto etti, demokrasi nöbetine destek verdi.

Ülkeyi bölmek, iç savaş çıkarmak isteyenlere karşı verilen direnişin yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Hain darbe girişiminin yıl dönümünde tüm Türkiye’de olduğu gibi Kahta’da da meydanlar doldu. Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi, Yönetimi ve Personelleri ile birlikte meydandaki yerini alarak nöbet tuttu.

15 Temmuz darbe girişiminin insanlık tarihine düşen kara bir leke olduğuna vurgu yapan Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost, “Darbe girişiminin yıl dönümünde meydanlarda bulunmamız oldukça önemlidir. Hainler bilmeli ki vatanı için canını verecek ordular hazır kıta bekliyor. Unuttuğumuzu, unutturacaklarını düşünmesinler. Vatan için, millet için ve geleceğimiz için can veren bütün şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Rabbim bir daha bu millete 15 Temmuzları yaşatmasın.” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023