Kahta Objektif Haber

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Kahta Futbolundan Kardeşlik Doğdu

Kahta Futbolundan Kardeşlik Doğdu
854
26 Şubat 2021 - 21:15

Kahta02 Spor Kulübü Başkanı Musa Yıldırım, “Ortak değerlerimiz ve ortak kaygılarımızla hareket ederek sporun dostluk ve kardeşlik yönünü ve de taraflar arasındaki maddi ve manevî işbirliğini güçlendirerek Kahta futbolunu hak ettiği yere taşıyacağız.” dedi.

Osman Gündüz’ün haberi…

Kahta02 Spor Kulübü Başkanı Musa Yıldırım, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte amatör ligde mücadelesini sürdüren Kahta İdman Yurdu Spor Kulübünü ziyaret etti.

İletişim ve işbirliği içerisinde Kahta’nın sportif başarısını daha yukarılara taşıyacaklarını belirten Yıldırım, ortak hedeflerinin Kahta’nın gençleri olduklarını kaydetti.

-“Güçlü Bir İşbirliği İçerisinde Olacağız”

“Eğitimcilerimiz Nevzat Güzel ve Mahmut Sami Çınar’ın girişimleri ile ilçemizin güzide takımlarından Kahta İdman Yurdu’nu yönetim kurulu üyelerimizle beraber ziyaret ettik. Öncelikle bizi sıcak ve samimi bir ortamda ağırlayan çok kıymetli başkanımız Sayın Ekrem Kılınç ve kulüp yöneticilerine şükranlarımı sunuyorum. Farklı kategorilerde mücadale etsek bile hepimizin ortak hedefleri; ilçemiz, gençlerimiz ve geleceğimizdir. Bu ortak ve kalıcı duygularla hareket ederek Kâhta’nın sportif başarısını daha da ileriye taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bundan sonra her iki kulüp arasında iletişim ve işbirliği yönünden daha da güçleneceğimizin tüm futbol kamuoyu tarafından bilinmesini isterim.”

-“Kahta Futbolunu Hak Ettiği Yere Taşıyacağız”

“Ortak değerlerimiz ve ortak kaygılarımızla hareket ederek sporun dostluk ve kardeşlik yönünü ve de taraflar arasındaki maddi ve manevî işbirliğini güçlendirerek Kahta futbolunu hak ettiği yere taşıyacağız. Bu ortak değerler üzerine açık sözlülükle konuşan Sayın Ekrem başkanımızın açıklamalarına yürekten katılıyor ve bizi sıcak ve samimi bir şekilde ağırladığı için kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Kahta’nın bu iki güzide kulübünü ortak değerler üzerine bir araya getiren değerli eğitimcilerimize de bir kez daha teşekkür eder, tüm vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunarım.”

-“Futbol Sevgi ve Kardeşliktir”

Kahta İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Ekrem Kılınç ise, “Kahta 02 Spor Kulübü Başkanı Sayın Musa Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Sırrı Öztürk ve yönetimi kulübümüzü ziyaret ettiler. Bu güzel ve önemli ziyarette iki kulüp arasındaki iletişim ve işbirliğinin geliştirilmesi için büyük çaba harcayan Eğitimci-Yazar Sayın Nevzat Güzel ve İlahiyatçı Sayın Mahmut Sami Çınar da katıldılar. Ziyaret esnasında şehrimizin iki güzide kulübün arasındaki iletişim ve ilişkilerin geliştirilmesi, futbol camiasındaki galişmeler, Kahta gençliğinin eğitimi ve istikbali üzerine çok verimli bir hasbihal gerçekleştirdik. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Kahta 02 Spor Kulübü Başkanı Sayın Musa Yıldırım ve yönetimine teşekkür ediyor, kendilerine 3.ligdeki mücadelelerinde başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023