Kahta Gündem Gazetesi Şaşırttı | Kahta Objektif
Kahta Objektif Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa Gündem Kahta Gündem Gazetesi Şaşırttı 29.07.2012 00:42
Kahta Gündem Gazetesi Şaşırttı İlyas Öner’in darp olayıyla ilgili en ağır haberini dayısı Hacı Bozkurt’u sahibi olduğu KAHTA GÜNDEM GAZETESİ yaptı.

İlyas Öner’in darp olayıyla ilgili en ağır haberini dayısı Hacı Bozkurt’u sahibi olduğu KAHTA GÜNDEM GAZETESİ yaptı.

Hacı Bozkurt’un sahibi olduğu Kahta Gündem Gazetesi darp olayını manşetten verdi.

İlyas Öner’in Kahta Devlet Hastanesi Eczacısı Cihat Balcı’yı darp etmesinin ardından basında bir çok haber yayınlanmıştı.

Bu haberlerin yayınlanmaması için en büyük çabayı da Kahta Gündem Gazetesi Sahibi hacı Bozkurt göstermiş ve dostlarını arayarak, yeğeni İlyas Öner’in haberini yayınlamamalarını istemişti. Aradan birkaç gün geçti ve bu gün Kahta Gündem Gazetesi’nin manşetinde kocaman harflerle KAHTA DEVLET HASTANESİ DARP OLAYIYLA SARSILDI yazıyordu. Haberi görenler şaşkına döndü. İlyas Öner Hacı Bozkurt’un öz yeğeniydi ve haberin yayılmaması için de Hacı Bozkurt büyük çaba harcamıştı.

Nasıl olmuştu da bu haber Kahta Gündem Gazetesi’nde yayınlanmıştı?

Herkese sakın haberi yayınlamayın, aman dostlar, aman gardaşlar diyen biri kendi gazetesinde haberleri hazırlayan personeline haberi yayınlamaması gerektiğini söylemeyi unutmuş ve bu nedenle haber kendi gazetelerinde yayınlanmıştı.

Bu sayede çevresindeki bütün gazeteci dostlarını arayan ve haberi yayınlatmayan Hacı Bozkurt Kahta Gündem Gazetesi’nde, yani kendi gazetesinde yayınlanmasına engel olamadı.

Bu Ramazan Ayında ALLAH demek ve elleri vicdanlara koymak gerek…

Necla ZENCE

Etiketler
Sosyal Medya
FaceBook ta paylaşADIYAMAN için Hava Durumu
ADIYAMAN