Kahta Objektif Haber

Kahta Halk Eğitim Merkezi Öğrencileri Üniversiteli Yaptı

Kahta Halk Eğitim Merkezi Öğrencileri Üniversiteli Yaptı
360
01 Eylül 2020 - 9:11

Kahta Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün düzenlediği Üniversiteye Hazırlık Kursları, öğrencileri üniversiteli yaptı.

Kahta Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün ücretsiz Üniversiteye Hazırlık kurslarına devam eden öğrencilerin çoğunluğunun ön lisans ve lisans programlarına yerleşmesi kurs öğretmenlerini sevindirdi.

Öğrencilere ücretsiz eğitim veren Üniversite Hazırlık Kurslarında 104 öğrenci, çeşitli üniversitelere yerleşti.

Kahta Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Fahri Doğan, “Sevgili öğrencilerimiz, uzun ve yorucu bir sınav maratonunu başardınız. Doğru ve isabetli bir tercihle Üniversiteliler ailesine katıldınız. Gösterdiğiniz başarı için teşekkür ediyor ve sizleri yürekten kutluyorum.

Üniversiteler, sadece profesyonel meslek sahibi insanların yetiştirildiği yerler olmayıp, çalışma hayatınızda gerekli bilgi, beceri ve yetkinliklerin yanı sıra, kişiliğinizi oluşturacak entelektüel birikimi de sağlayan kurumlardır.

Dünyaya açık, analiz yetileri gelişmiş, sosyal iletişim becerileri yüksek, liderlik kabiliyetleri güçlenmiş nitelikli insanlar yetiştirmek Halk Eğitimi Merkezimizin temel misyonudur.

Kurumumuz bünyesinde çalışan öğretmenlerimize emeklerinden dolayı tebrik eder bu güzel başarılarını yürekten kutluyorum. Kurs süresince bize desteklerinden dolayı Kaymakam Saadettin Doğan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen´e teşekkür ederiz.

Yeni eğitim öğretim yılında pandemi sürecinin el vermesi durumunda yeni yılda da hedefi olan tüm öğrencileri Kahta Halk Eğitimi Merkezimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023