Kahta Objektif Haber

Kahta İdman Yurdu SK’da Bayrak Değişimi

Kahta İdman Yurdu SK’da Bayrak Değişimi
918
01 Temmuz 2019 - 23:31

Kahta İdman Yurdu Spor Kulübü’ndeki görevinden ayrılan mevcut Başkan Mehmet Ali Çetin, “Bütün gayretimiz, bu toprakların çocuklarından Profesyonel futbolcular yetiştirmek oldu.” dedi.

Kurulduğu 2015 yılından bu yana Kahta İdman Yurdu Spor Kulübü başkanlık görevini sürdüren mevcut Başkan Mehmet Ali Çetin, veda mesajı yayımlayarak, yeni başkanın Eğitimci ve İyilik-Der Kahta İlçe Temsilcisi Ekrem Kılınç olduğunu açıkladı.

Çetin, yaptığı açıklamada, oluşturdukları alt yapı sayesinde her gün büyüdüklerini belirterek, “Kurulduğumuz günden beri yarışmacı değil yetiştirici bir kimlikle ve önce ahlak ve maneviyat sonra spor sloganlarıyla ön plana çıkmayı hedefledik. Kulüp olarak şimdiden ilçe sporunun gelişmesine büyük katkı sağladık. Kulübümüz bünyesinde barındırdığı eğitimci ve yenilikçi bir anlayışa sahip olan antrenörlerle özellikle sporun eğitim yönünü geliştirecek müfredat planlamaları yapmaktadır.” dedi.

-‘Sağlam Bir Sistem Kurduk’

“Yeni kurulan bir kulüp olmamıza rağmen dört yıldır özellikle futbol branşında altyapı çalışmalarında büyük atılımlar yaptık. A takımımızın yanında farklı yaş kategorisinden oluşan U13, U14, U15, U16, U17 ve U19 liglerinde mücadele eden alt yapı takımlarımızı da kurduk. Bu takımların başında A takımı antrenörüyle birlikte beş futbol antrenörümüz görev aldı. Bu durum özellikle futbol altyapısının ne kadar sağlam bir sistem üzerinde kurduğumuzun bir göstergesidir.”

 -‘Fedakârlık Gösteren Herkese Minnet Borçluyuz’

“Buradan devletimizin kurum ve kuruluşlarına ve sivil toplum kuruluşlarına kulübümüze destek vermelerini, şimdiye kadar desteklerini bizden esirgemeyen esnafımıza ve halkımıza da şükranlarımı sunuyorum. 2015 yılından bu yıla kadar kulübümüze hizmet eden ama fedakar ama sportmen ama ahlaklı ve de gönülden ve yürekten mücadele eden tüm sporcu kardeşlerimize de şükranlarımızı sunuyoruz. Allah böyle gençlerimizin sayısını arttırsın.Bu süreçte  tam bir fedakarlık gösteren başta Antrenör Ahmet Karadaş hocamıza ve yönetimde büyük emekleri olan Mehmet Orhan, Mustafa Atabak ve Hamza Parlak kişiler için söz etmek yerinde olacaktır. Onlardan razı idik Allah da onlardan razı olsun.”

-‘Yeni Başkana Desteğim Sonsuz’

“Kahta İdman Yurdu Spor Kulübü yeni başkanı Ekrem Kılınç ve Antrenör Ahmet Karadaş’a canı gönülden başarılar diliyorum. Bu gençler için her zaman yanlarında olacağımı bildirmek istiyorum. Allah muvaffak eylesin.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023