Kahta Objektif Haber

Kahta İHH, KGY Cemiyetini Ziyaret Etti

Kahta İHH, KGY Cemiyetini Ziyaret Etti
520
10 Ocak 2019 - 19:26

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği (İHH) Kahta Temsilcisi Mehmet Güllü Orman ve yönetimi, Kahta Gazeteciler ve Yazarlar (KGY) Cemiyetini ziyaret etti.

KGY Cemiyetini ziyaret eden İHH Kahta Temsilcisi Mehmet Güllü Orman, hem hayırlı olsun dileklerinde bulundu hem de 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Basının, toplumun gözü, kulağı ve sesi olduğunu belirten İHH Kahta Temsilcisi M. Güllü Orman, yapılan çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Temsilci Güllü, “Her türlü fiziki şartlarda ilimiz ve ilçemizde olan gelişmeleri noktasından halkımızı bilgilendiren yerel basınımız, her türlü takdiri hak ediyor. Çünkü medya, vatandaşlarımızla kamu arasında adeta bir köprü görevi görüyor. Ayrıca bölgemizin kültürel, sosyal, turizm ve ekonomik gelişiminde de çok aktif bir rol üstleniyorlar. Bu vesile yeni kurduğunuz Kahta Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti’nin hayırlara vesile olmasını diliyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü de kutluyorum. Allah hayırlı haberler nasip etsin inşallah” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023