Kahta Objektif Haber

Kahta OSB Yönetim Kurulu Toplandı

Kahta OSB Yönetim Kurulu Toplandı
271
10 Kasım 2021 - 22:48

Kahta OSB’nin bölgenin en cazip sanayi bölgesi yolunda ilerlediğini söyleyen Kahta Kaymakamı Selami Korkutata, “Sanayi üretimi ve ihracat verileri oldukça yüksek olan bir bölgeye sahibiz. 2. Etabın da açılması ile bu veriler daha da katlanarak artacak.” dedi.

Kahta Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı, Kâhta Kaymakamı ve Kahta OSB Yönetim Kurulu Başkanı Selami Korkutata’nın başkanlığında toplandı.

Kahta Kaymakamlığı makamında gerçekleşen toplantıya OSB Yönetim Kurulu Başkanvekili / Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, Yönetim Kurulu Üyeleri Zeynal Çelik, Mustafa Kandemir ve Bölge Müdürü Yusuf Uluçay katıldı.

Ağırlıklı olarak 2. Etap için konuların konuşulduğu toplantıda 2. Etap için tadilat uygulama çalışması masaya yatırıldı. Kâhta OSB’nin yatırım ve istihdam için daha cazip bir merkez olma yolunda ilerlemesine paralel olarak 2. Etap için gelen taleplerin sektörel bazda değerlendirilmesi de toplantının ana gündem maddesiydi. Öte yandan halihazırdaki bölgemizin genel durumu ve OSB çevresinin korunması da masaya yatırıldı.

Kâhta OSB’nin bölgenin en cazip sanayi bölgesi yolunda ilerlediğini kaydeden Kaymakamı Selami Korkutata, “Bölgemizde halihazırda 3 binin üzerinde istihdam sağlanıyor. Bununla beraber sanayi üretimi ve ihracat verileri oldukça yüksek olan bir bölgeye sahibiz. İnşallah 2. Etabın da açılması ile bu veriler daha da katlanarak artacak. Şahsım ve yönetim kurulu adına tüm sanayicilerimize ve çalışanlarımıza teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2021