Kahta Objektif Haber

Kahta Stadı’ndaki Yenileme Çalışmaları Sürüyor

Kahta Stadı’ndaki Yenileme Çalışmaları Sürüyor
693
26 Kasım 2019 - 9:58

Kahta02 Spor Kulübünün sağlıklı bir zeminde müsabakalarını yürütebilmesi ve şampiyonluk yolunda desteklenmesi amacıyla Kahta Stadı’nda başlatılan çim yenileme çalışmaları devam ediyor.

Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapımı gerçekleştirilen Kahta futbol sahası sentetik çim yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Kahta Kaymakamı Saadettin Doğan, yetkililerden bilgi aldı.

Kaymakam Doğan’a, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Çiçek ve Kahta Gençlik Merkezi Müdürü Nebi Bulut eşlik etti. Toplam 8 bin 100 m2 alanda yapımı devam eden çim yenileme çalışması için yaklaşık 900 bin lira bütçe ayrıldığı belirtildi.

Devletin gençliğe ve spora verdiği öneme işaret eden Sayın Saadettin Doğan, “Gençliğin her türlü kötü alışkanlıklardan kurtulması için gerekli tüm çalışmaları özverili ile yapacağız. Bu kapsamda tüm sportif başarıları ve sporu destekliyoruz. Çim yenileme çalışmasının başta spor camiamız ve taraftar gruplarımız olmak üzere ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyor, emeği geçen herkese vatandaşlar adına teşekkür ediyorum.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023