Kahta Objektif Haber

Kahta02 Spor Başkanı Musa Yıldırım İstifa Etti

Kahta02 Spor Başkanı Musa Yıldırım İstifa Etti
555
24 Temmuz 2020 - 21:39

Kahta02 Spor Kulübü Başkanı Musa Yıldırım, “Bugün itibarı ile Kahta02 spor kulübü başkanlığından istifa ediyorum. İstifa gerekçelerini daha sonra kamuoyuyla paylaşacağız.” dedi.

Kahta02 Spor Kulübü Başkanı Musa Yıldırım, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Belirlediğimiz Hedefe Ulaştık

Kahta02 spor kulübüne gönül vermiş değerli kardeşlerim yaklaşık bir buçuk yıldır ilçemizin bir çok dinamiklerini bünyesinde barındıran yönetim kurulu üyelerimizle birlikte yönettiğimiz Kahta 02 spor kulübünü süper amatörden bal ligine, bal liginden 3. Lige çıkarmak bizlere nasip oldu. Böylelikle yönetim kurulu olarak belirlediğimiz hedefe ulaşmış bulunmaktayız. Bu bağlamda özellikle şahsıma kattığınız değerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Emeklerinize yüreklerinize sağlık.

Yerel Dinamiklerin Sorumluluk Alması Gerekiyor

3. Lige çıkmamız tescillendikten sonra yaptığımız yönetim kurulu toplantısına katılan ilgili yönetici arkadaşlarımızla aldığımız ortak karar: “ilçemizin gençleri, çocukları, geleceği için büyük maddi ve manevi fedakarlıklarla Kahta02 Sporu getirebilinecek noktaya getirdiğimizi bundan sonrası için ilçemizi yöneten yerel dinamiklerin sorumluluk alması gerekliliği” konusunda fikir birliğine varılmıştır.

İstifa Gerekçelerini Daha Sonra Paylaşacağız

Bu gün ilçemizin yerel aktörleriyle yönetim kurulu adına yaptığım görüşmeler sonucunda istifa etme kararının uygun olduğu kanaatine varılmıştır. Tekrardan hepinize teşekkür ediyor, bugün itibarı ile Kahta02 spor kulübü başkanlığından istifa ediyorum. İstifa gerekçelerini daha sonra kamuoyuyla paylaşacağız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023