Kahta Objektif Haber

Kahta02 Spor Kulübüne Destek Çağrısı

Kahta02 Spor Kulübüne Destek Çağrısı
1.411
31 Temmuz 2019 - 9:24

Kahta02 Spor Kulübü Başkanı Musa Yıldırım, “Vaktimiz daralıyor, futbolcularımızın peşinatı olan 1 Milyon TL’yi ödeyemezsek, emeğimiz heba olacak.” dedi.

Kahtalı gençlerin hayallerini gerçekleştirmek için güçlü bir yönetim kadrosu ile canla başla çalıştıklarını ifade eden Kahta02 Spor Kulübü Başkanı Musa Yıldırım, Kahta02 Spor’a acil maddi yardım çağrısında bulundu.

-‘Hedefimiz 3. Lige Çıkmak’

Başkan Yıldırım, “Bilindiği üzere yaklaşık 7 aydır Kahta gençlerinin hayallerini gerçekleştirmek amacıyla Kâhta Spor Yönetimi oluşturduk. Zaman kaybetmeden ilçe yöneticileri, siyasi liderleri, ileri gelenler ve arkadaşlarla görüşmeler gerçekleştirdik. Bu doğrultuda siyasi grup vb. ayrımlardan sıyrılmış, tamamen Kahta gençliğine katkı yapacak, ilçe tarihinde görülmemiş bir yönetimin olmasına karar verildi. Yapılan bu çalışmalar Kahta gençliği tarafından heyecanla karşılandı. Kısa bir süre içerisinde bal ligine çıktık. Ancak Kahtamız için hedefimiz 3. Lige çıkarmaktır. Bu hedef doğrultusunda gerekli olan tüm planlamalar yapıldı. Bal liginin en iyi futbolcularının transferleri gerçekleştirildi. Deplasman maçları için otobüs alımı yapıldı, dönem boyunca gerekli olan tüm malzemeler alındı ve yine futbolcularımızın lige çok iyi şekilde başlamaları için iki adet kamp planlandı. Başkanlığı devraldığım altı aylık süre zarfında 820 Bin TL’yi kulübe hibe ettim.” dedi.

-‘3 Milyon TL Bütçe Gerekiyor’

“Ancak hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için yaklaşık 3 Milyon TL bütçe gerekmektedir. Sezona devam edebilmemiz için 25 Ağustos 2019 tarihine kadar futbolcuların peşinatı olan 1 Milyon TL’yi ödememiz gerekmektedir. Aksi takdirde şu ana kadar yaptığımız çalışmalar ve ödemeler boşa gidecektir. Yani kulüp olarak ya oyuncular için gerekli ödemeleri yapıp hedefe gideceğiz ya da ödemeleri yapamadığımızdan dolayı yönetimini feshedip, maçları iptal edeceğiz.”

-‘Kahtaspor Tüm Kahtalılarındır”’

“Siyasiler, iş adamları ve halkımızı kulübümüze sahip çıkmaya davet ediyorum. Aksi halde yönetim olarak istifa edeceğimizi üzülerek deklare etmek zorundayız. Kulüp olarak temennimiz; Kahta halkı, siyasiler, iş adamları, yardımseverler ve gençlerin geleceğini düşünen herkesin taşın altına eline koyarak kulübe sahip çıkmalarını görmektir. 25 Ağustos tarihi Kahtamız, gençliğimiz ve Kahta02 Spor Kulübü için dönüm noktasıdır. Buna sahip çıkalım lütfen. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023