Kahta Objektif Haber

Kahta’da Eğitim Konulu İstişare Toplantısı

Kahta’da Eğitim Konulu İstişare Toplantısı
1.561
17 Ocak 2017 - 19:27

Kahta İlçesinde  Kaymakam Ahmet Gazi Kaya başkanlığında yapılan toplantıda ilçedeki eğitim seviyesi  ele alındı.

Kahta Gençlik Merkezinde düzenlenen toplantının açılış konuşmasını Kaymakam Ahmet Gazi Kaya yaptı.  Kaymakam Kaya, geldiği günden  beri  en öncelikli  olarak eğitim üzerinde durduklarını, ilçede  eğitim seviyesinin her gün  yükseldiğini görmenin  kendilerini mutlu ettiğini, bu başarının ise  eğitim için elini taşın altına koyan herkesin olduğunu söyledi.

Toplantıda söz alan Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Tunçmen, ilçede  büyük bir  çaba ve özveri  sonucunda eğitim alanında adeta çat atladıklarını, merkez ile  taşrada  eğitim gören öğrenciler  arasında  farkın olmadığını en son örneğinin Kahta’da  bir  öğrencinin tüm soruları doğru cevaplayarak birinciler  arasında  yer  alması  olduğunu  söyledi.

Kahta Ak Parti İlçe  Başkanı  ise  en büyük yatırımı  eğitime yapan bir hükümetin  ilçe  başkanı olmaktan gurur  duyduğunu ifade ederek, gelişmenin, ilerlemenin, zorluklara direnmenin ve oyunları bozmanın temelinde  eğitim odluğunu bu kapsamda  ilçede  son yıllarda derslik  ve  okul eksiklerinin tamamlandığını  söyledi.

Toplantıda  söz  alan okul  müdürleri  yaptıkları faaliyet, uyguladıkları projeler ve çalışmalar  hakkında  bilgi  verdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023