Kahta Objektif Haber

Kahta’da Öğrencilerin Karne Heyecanı

Kahta’da Öğrencilerin Karne Heyecanı
782
08 Haziran 2018 - 17:15

Kahta’da yaklaşık 33 bin 460 öğrenci, karne alarak 3 ay sürecek yaz tatiline girdi.

Öğrencilerin karnelerini Kaymakam Ahmet Gazi Kaya dağıttı.

Öğrencilere Karnesini veren Kaymakam Ahmet Gazi Kaya, dersleri iyi olan öğrencileri tebrik ederken, notları düşük olan öğrencileri teselli etti. Notları düşük olan öğrencileri başarılı olmaları konusunda çeşitli nasihatlerde bulunan Kaymakam Kaya, öğrencilerin 3 ay sürecek yaz tatili süresince bol bol kitap okumaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

3 aylık tatil sürecince velilerin öğrencileriyle yakından ilgilenmesi gerektiğini ifade eden Kaymakam Ahmet Gazi Kaya, “bugün öğrencilerimiz 3 aylık bir tatil sürecine girdi. Bütün öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Allah öğrencilerimizin emeklerini boşa çıkarmasın. Öğrencilerimizin mutlaka hedefleri olmalı. Onları bu hedeflerine ulaşmak için velilerinin onlarla yakından ilgilenmeniz gerekiyor. Onların bol bol kitap okumaları konusunda uyarın. Öğrencilerinizin, yaz tatilinde oyun oynamalarına da fırsat tanıyın. Şimdiden tatile çıkan tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.

Kahta ilçesinde çeşitli okullarda düzenlenen karne dağıtım törenine, Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selahattin Öztürk katıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023