Kahta Objektif Haber

Kahta’da Sınav Günü Ücretsiz Ulaşım

Kahta’da Sınav Günü Ücretsiz Ulaşım
468
14 Haziran 2019 - 11:18

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, 15-16 Haziran tarihlerinde yapılacak olan YKS’ye girecek öğrenciler ve aileleri için belediye otobüslerinin ücretsiz hizmet vereceğini duyurdu.

Bu hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek tüm öğrenci ve ailelerinin ulaşımdan ücretsiz yararlanacağını ifade eden Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Bu hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Kahta Belediyesi olarak, sınava girecek öğrencilerimizin başarısı için, bir rahatsızlık vermemek adına belediye hoparlörlerimizden herhangi bir anons ve ilan yapılmayacak. Ayrıca sınav merkezleri olan okulların etrafında varsa devam eden bir hizmet çalışmamız sınav saatleri süre zarfında rahatsızlık vermemek adına çalışmayı durduracağız. Yine öğrencilerimizin sınav merkezlerine kolay ulaşabilmelerine kolaylık sağlamak amacıyla sınav süresi zarfında öğrencilerimiz belediyemize ait Şehiriçi Ulaşım Araçlarına sınav giriş belgelerini göstererek gerek öğrencimiz gerekse kendisine refakat eden ailelerine ücretsiz ulaşım hizmeti vereceğiz. Gelecek seçimler için değil, Gelecek Nesiller için çıktığımız bu yolda; gençlerimize, geleceğin yeni nesillerine hizmet etmeye devam edeceğiz.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023