Kahta Objektif Haber

Kâhta’da Uyuşturucu Operasyonu

Kâhta’da Uyuşturucu Operasyonu
1.012
04 Ekim 2017 - 17:30

Kahta İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ne bağıl ekipler uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor.

Uyuşturucu tacirlerine göz açtırmayanKahta Asayiş Büro Amirliği’ne bağlı ekiplerin, ilçe genelindeki metruk binalar, internet cafeler ve okul önlerinde yapmış oldukları denetimlerde 510 gram bonzai ve esrar maddesi ele geçirdiği ve20 kişi hakkında işlem yaptığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre bazı ihbarları değerlendiren Kahta Asayiş Büro Amirliği’ne bağlı ekipler, okul önlerinde, metruk binalar ve internet cafelerde düzenli olarak denetimler yaptı. Okulların açılmasından bu yana yapılan denetimlerde, 4 şahsa uyuşturucu madde ticaretinden işlem yapılmış ve bu şahıslardan D.B., tutuklandı. Yakalanan diğer 3 şahsa ise adli kontrol şartı ile bırakıldı. Ayrıca 16 şahsa ise ‘kullanmak için uyuşturucu madde satın almak ve bulundurmak’ suçlarından işlem yapılmış bu şahıslar üzerinde ise toplam 510 gram bonzai ve esrar maddesi ele geçirilmiş.

Öğrenciler ve veliler, polis ekiplerinin düzenlediği uygulamadan memnun olduklarını dile getirirken, yapılan denetimlerin gece ve gündüz belirli periyotlarla devam edeceği öğrenildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023