Kahta Objektif Haber

Kahtalı Mıçe’nın ‘Sosyal Medya’ İsyanı

Kahtalı Mıçe’nın ‘Sosyal Medya’ İsyanı
943
29 Haziran 2019 - 22:16

Popüler sosyal medya platformu Facebook ile hiç ilgisi olmayan Ünlü Sanatçı Kahtalı Mıçe, adına açılan sahte hesaplarla hukuki mücadele başlatmaya hazırlanıyor.

Ünlü sanatçı Kahtalı Mıçe’nin, kendi adına açılan sosyal medya hesapları ile başı dertte. Kahtalı Mıçe’nın fotoğraflarını ve videolarını paylaşarak etkileşim sağlayan ve sayfa beğenilerini arttıran bu hesapların, zaman zaman mesaj yoluyla para talep ettikleri de iddia edildi. Son olarak, kendisinin vefat ettiğine dair paylaşımın yapıldığını duyan Kahtalı Mıçe, başına gelenlere isyan etti.

Sosyal medya  pek anlamayan ünlü sanatçı Kahtalı Mıçı kendi adına Facebook Hesabı açıldığını ve bu sahta profil ile arkadaşlarından para istendiğini iddia ederek, Savcılığa suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

Başına gelenlere adeta isyan eden Kahtalı Mıçe, “Benim adımı kullanarak açılan sayfalar için ne yapacağımı şaşırdım. Geçen gün benim öldüğümü yazmışlar. Allah’a şükür sıhhatim yerinde. Memleketim Kahta’da akraba ziyaretindeyim. Avukatlarım gerekeni yapacaklar. İnşallah bu sahtekarlar kısa sürede yakalanır ve hak ettikleri cezayı alırlar”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023