Kahta Objektif Haber

Kahta’nın En İddialı Muhtar Adayı

Kahta’nın En İddialı Muhtar Adayı
1.682
20 Ocak 2019 - 11:09

Kahta’da yaklaşık 20 yıldan bu yana ısıtma, soğutma, havalandırma alanında hizmet veren Boran Mühendislik Sahibi Ramazan Boran, Kahta’nın en iddialı muhtar adayı oldu.

Muhtar Adayı Boran, Yavuz Selim Mahallesi için yaptığı adaylık başvurusunun ardından ilk olarak Yardımlaşma ve Dayanışma Merkezi açtı. Ardından kapı kapı dolaşarak, vatandaşları merkeze davet etti.

‘Hayalimi Gerçekleştirmek İstiyorum’

Muhtar Adayı Boran, “Demokrasimizin temel yapı taşlarından biri olan muhtarlık kurumunun, yaşadığım mahallede halkla bütünleşmesini her zaman hayal ettim. Şimdi bu hayalimi gerçekleştirmek istiyorum.” diyor.

Yavuz Selim Mahallesini ancak orada yaşayanlarla birlikte şekillendirebileceklerini ifade eden Boran, “31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Yavuz Selim Mahallesi’ne hizmet etmek için muhtar adaylığımı açıkladım. Hemen ardından mahallemizde yaşayan insanlarımızı bir araya getirmek için Yardımlaşma ve Dayanışma Merkezi oluşturdum. Burada onların dilek ve temennilerini alıyor, sıkça karşılaşılan sorunlar hakkında istişarede bulunuyorum. Böylelikle mahalle içi yardımlaşma ve dayanışmayı da güçlendiriyorum. Allah’ın izniyle, el birliğiyle mahallemizin tüm sorunlarını çözüme kavuşturacağız. Yavuz Selim Mahallesi’nin daha güzel olması için ne gerekiyorsa yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.  Başarılı olacağıma inanıyorum. Destek seçmenden, hizmet bizden. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023