Kahta Objektif Haber

Kızılay Web Banner 950X100

Kaymakam Koç İlk Doz Aşısını Oldu

Kaymakam Koç İlk Doz Aşısını Oldu
283
08 Mart 2021 - 19:50

Kahta Kaymakamı Abdil Koç, Sağlık Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın “Valiler, kaymakamlar, Emniyet Müdürleri ve Belediye Başkanları vatandaşa örnek olması açısından aşı olabilirler” açıklamasının ardından Kahta Devlet Hastanesinde ilk doz aşısını yaptırdı.

Vatandaşlara aşı tavsiyesinde bulunan Kaymakam Koç, “Dünyayı etkisi altına alan bu virüse karşı en etkili silah aşı yapmaktır. Aşılama çalışması güvenli bir şekilde ve zarar vermeden sağlık personellerimiz tarafından yapılıyor. Tek temennimiz bir an önce aşılama çalışmalarının tamamlanarak ülke ve dünya olarak eski günlerimize kavuşmaktır. Bu nedenle aşı sırası gelen tüm vatandaşlarımızın ilgili sağlık kuruluşlarımızda aşı yapmalarını öneriyorum.” dedi.

Aşı sürecine desteğinden ötürü Kaymakam Koç’a teşekkür eden Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost ise, “Sağlık Bakanlığımızın belirlemiş olduğu takvim kapsamında Ülkemizde yürütülen aşılama çalışmaları kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Kaymakamımız Sn. Abdil Koç beyefendi de hastanemizde ilk doz aşısını yaptırarak aşılama çalışmalarımıza destek oldular. Programımıza katkılarından ötürü Sn. Kaymakamımıza teşekkür ediyorum. Eski normallerimize dönmek için mutlaka aşı yaptırmamız gerekiyor. Hem kendi sağlığınız hemde toplum sağlığı için öncelik grubunda olan tüm Hemşehrilerimizi aşı yaptırmaya davet ediyorum.” açıklamasında bulundu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2021