Kahta Objektif Haber

Kızılay’dan Kâhta Devlet Hastanesi’ne Teşekkür

Kızılay’dan Kâhta Devlet Hastanesi’ne Teşekkür
858
28 Mart 2018 - 9:12

Geçtiğimiz günlerde Kâhta’da yapılan Kan ve Kök Hücre Bağışına destek veren Kâhta Devlet Hastanesi’ne Kızılay Bölge Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi verildi.

Kâhta Devlet Hastanesini ziyaret eden Kızılay Güneybatı Anadolu Bölge Müdürü Osman Özgül ve Kızılay Adıyaman Müdürü Özgür Kalenderoğlu, Başhekim Yardımcısı Dr. Betül Sertel’e teşekkür belgesini takdim etti.

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Güneybatı Anadolu Bölge Müdürü Osman Özgül, “Kâhta’da düzenlemiş olduğumuz kan ve kök hücre bağışı kampanyasındaki yoğun destek ve gayretlerinden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Beklentimizin çok üzerinde bir katılım sağlandı. Tabii bu sizlerin kampanyaya olan büyük katkılarınız vesilesi ile oldu. Bu sebeple bu teşekkür belgesini Türk Kızılayı adına sizlere takdim etmeye geldik.” dedi.

Kâhta Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Betül Sertel ise yaptığı konuşmada, “Her an biz ya da yakınlarımız kan bağışına gereksinim duyabiliriz. Bireysel olarak sağladığımız küçük desteklerle bir ihtiyaç sahibinin hayatını kurtarabiliriz. Kızılay’ın kampanyalarına hem hastanemizde hem de ilçemizde elimizden gelen çabayı göstermeye hazırız. Bu vesileyle yoğun bir çalışma gayreti ile bu faaliyetleri yürütmekte olan Kızılay ekibini tebrik ediyorum. Yapmış olduğunuz bu anlamlı ziyaretten dolayı da hem Başhekimim, hem kendim, hem de çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ederim.” ifadelerinde bulundu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023