Kahta Objektif Haber

‘Köylerimizde Park ve Oyun Alanları Yapacağız’

‘Köylerimizde Park ve Oyun Alanları Yapacağız’
574
03 Mart 2019 - 0:40

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, “Köylerimizin tamamına yakınında yol, su, altyapı ve üst yapı sorununu ortadan kaldırdık. Taziye evlerinin yanı sıra, her köye birer park ve basketbol sahası kazandırmak için çalışmalara başladık. Bunları daha da yaygınlaştıracağız, kapsamını daha da genişleteceğiz.” dedi.

31 Mart Seçimleri için çalışmalarını sürdüren AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Kahta’ya bağlı köyleri gezdi.

-‘2 Günde Toplam 30 Köy Gezdi’

Milletvekili Toprak, 2 günde toplam 30 köy gezdi. Beraberindeki heyet ile birlikte köy muhtarları ve vatandaşlar ile görüştü.  Gittiği her köyde vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Toprak, çözüm ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

-‘Köylerdeki İmkânları Arttırmamız Gerekiyor’

Köylerin daha önce hayalini bile kuramadığı hizmetleri AK Parti hükümetleri ile aldığını söyleyen Toprak, şöyle konuştu:

“Şehirde var olan bazı imkânları köylere de getirme gayreti içindeyiz. Köylerimizde imkânları arttırdığımız zaman oradaki nüfusu koruyabiliriz. Aksi halde insanlarımızın şehre gelme hevesi artar. Hamd olsun, artık alt yapı, üst yapı, yol, su, taziye evleri gibi önemli sorunları ortadan kaldırdık. Bunların üstüne sosyal ve sportif faaliyetlerin yürütebileceği alanlar da yapmaya başlayacağız. Dolayısıyla  köylerimiz artık herkesin yaşamak isteyeceği yerler oldu. Köylere yapılan yatırımlar sahip olduğumuz imkânları ve devletimizin büyüklüğünü ortaya koyuyor.”

-‘Köyler Büyüdükçe İhtiyaçlar da Artıyor’

“AK Parti hükümetinin yatırımları ile birlikte cazibe merkezi olan köylerimizde şehirlere göç durdu diyebiliriz. Hatta teşvik, hibe ve devlet destekleri ile insanlarımız artık köyüne dönüyor. Yeni dönemde de en önem verdiğimiz projelerin başında köylere yaptığımız ve yapacak olduğumuz yatırımlar geliyor. Köyler büyüdükçe elbette ihtiyaçlarda artacak. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yapıyoruz. Vatandaşımızın hayatını daha da kolaylaştırmak için çaba gösteriyoruz.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023