Kahta Objektif Haber

Kredi Kooperatifine Takdir Belgesi

Kredi Kooperatifine Takdir Belgesi
680
07 Şubat 2019 - 19:12

Yaklaşık 1 yıl önce kurulan Öz Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (Öz Kahta ESKKK) başarılı çalışmaları ve herhangi bir yasal takibi bulunmadığı için takdir belgesi ile ödüllendirildi.

Kahta’da 284 ortaklı Öz Kahta ESKKK’ nin yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı takdir belgesi alan Öz Kahta ESKKK Başkanı Zeynel Aydın, belgeyi tüm yönetim kurulu üyeleri adına aldığını söyledi.

Kooperatifin çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Başkan Zeynel Aydın, “Kooperatifimiz Aralık 2016’da kuruldu. Kooperatifimizin 284 ortağı var. Kahta’nın kurulan 3. Kooperatifiz. 2018 yılı başından bu yana esnaflarımıza kredi veriyoruz. Bu güne kadar esnaf ve sanatkarlarımızın dertlerine ortak olmaya, sıkıntılarını gidermeye çalıştık. Bu anlamda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Devletimizin ve Halk Bankası’nın destekleri ile bu güne kadar esnafımıza 8 milyon TL kredi dağıttık. Hala hesabımızda dağıtılmak üzere 5 milyon TL bulunuyor. İhtiyacı olan tüm esnaf ve sanatkarlarımıza her zaman yardımcı olmaya çalışacağız. Bu vesile ile ziyaretlerinden dolayı başta ESKKK 21. Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram’a, Kahta ESKKK Başkanı Ahmet Saray’a ve basın mensubu arkadaşlara teşekkür ediyorum.” dedi.

ESKKK 21. Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram, Öz Kahta ESKKK Başkanı Zeynel Aydın’ı ve yönetimini kutlayarak, başarılarının devamını diledi.

Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram, “Öz Kahta ESKKK son zamanlarda gerçekten başarılı bir grafik çizdi. Bu tür kooperatiflerimizi birlik olarak, teşekkür belgesi veya başarı belgesi gibi belgelerle onurlandırıyoruz. Öz Kahta ESKKK başarısı ile bu yıl teşekkür belgesi almayı hak kazandı. Öz Kahta ESKKK Başkanı Zeynel Aydın’ı ve yönetimini kutluyorum. Aynı başarıyı gelecek yılda da göstererek bu defa da takdir belgesi almasını temenni ediyorum.” dedi.

Öz Kahta ESKKK Başkanı başkanlığında düzenlenen ödül törenine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet ve Kooperatifleri (ESKKK) 21. Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram, Öz Kahta ESKKK Başkanı Zeynel Aydın, Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Saray, kooperatifin yönetim kurulu üyeleri ve gazeteciler katıldı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023