Kahta Objektif Haber

LGS’ye Girecek Öğrencilere Ücretsiz Ulaşım

LGS’ye Girecek Öğrencilere Ücretsiz Ulaşım
343
19 Haziran 2020 - 20:58

Kahta Belediyesi’nden Hafta sonu yapılacak olan Liselere Giriş Sınavı’na (LGS) girecek öğrencilere ve ailelerine ücretsiz ulaşım.


Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf TURANLI konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kahta Belediyesi olarak, sınava girecek öğrencilerimizin başarısı için, sınav saatinde bir rahatsızlılık vermemek adına belediye hoparlörlerimizden herhangi bir anons ve ilan yapılmayacak. sınav merkezleri olan okulların etrafında varsa devam eden bir hizmet çalışmamız sınav saatleri süre zarfında rahatsızlık vermemek adına çalışmayı durduracağız.Öğrencilerimizin sınav merkezlerine kolay ulaşabilmelerine kolaylık sağlamak amacıyla sınav süresi zarfında öğrencilerimiz belediyemize ait Şehiriçi Ulaşım öğrencimiz gerekse kendisine refakat eden ailelerine ÜCRETSİZ ULAŞIM hizmeti vereceğiz.
Gelecek seçimler için değil, Gelecek Nesiller için çıktığımız bu yolda; gençlerimize, geleceğin yeni nesillerine hizmet etmeye devam edeceğiz Sınava girecek olan tüm öğrenci kardeşlerimize başarılar dilerim.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Copyright 2020 ©️ Designer By Yılmaz GÜRSOY