Kahta Objektif Haber

Memur-Sen Masa Tenisi Turnuvası Düzenliyor

Memur-Sen Masa Tenisi Turnuvası Düzenliyor
557
07 Mart 2019 - 13:38

Memur Sen Adıyaman İl Temsilciliği’nin geleneksel hale getirdiği masa tenisi turnuvasının başvuru süreci başladı.

“Turnuva ile ilgili detaylar hakkında bilgi veren Memur Sen Adıyaman İl Temsilcisi Ali Deniz, konfederasyon olarak üyelerine sosyal, akademik ve sportif faaliyetlerle hizmet verebilmenin gururunu yaşadıklarını ifade ederek, geleneksel ikinci masa tenisi turnuvasını başlatıyoruz. Başvurular 8 Mart 2019 Cuma günü saat 17.00’da sona erecek. Turnuvaya Memur Sen Adıyaman temsilciliğine bağlı tüm sendikalarımızın üyeleri başvuru yapabilir. Turnuva 9-10 Mart tarihlerinde Adıyaman Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Turnuvaya katılacak olan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Başvuruların https://docs.google.com/forms/d/1TPFwigSD5hRTOesDVDPpmZBfkG6a2ruEHzooYwtFfCg/edit adresinden online olarak alındığını belirten Deniz, şu ana kadar başvuru sayısının beklentilerin üzerinde gerçekleştiğini vurguladı.

“Memur Sen Adıyaman Temsilciliği olarak şehrimize ve şehrimizde görev yapan tüm kamu  çalışanlarına, öğrencilere yönelik bu tür organizasyonlarda her zaman üzerimize düşeni yapacağız ve de yapıyoruz” şeklinde konuşan Deniz, “sendikal çalışmaları sadece ekonomik kazanımlarla sınırlandırmıyoruz, sosyal ve kültürel faaliyetlerle de ülkemizin ve şehrimizin insanının hizmetindeyiz. Organizasyonda her türlü desteği veren Adıyaman Gençlik Merkezi’ne  ve organizasyonda görev alan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023