Kahta Objektif Haber

MEP Genel Başkanı Karslı, Adıyaman’a Geldi

MEP Genel Başkanı Karslı, Adıyaman’a Geldi
523
17 Temmuz 2019 - 11:40

Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı, Adıyaman’da çeşitli temaslarda bulundu.

Merkez Parti Adıyaman İl Başkanı Abdulkadir Orman ve partinin yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Merkez Parti Genel Başkanı Abdurrahim Karslı, Adıyaman’daki binasında partililerle bir araya gelerek istişare toplantısı düzenledi. Toplantının ardından Yeni Adıyaman Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Mustafa Salman’ı ziyaret eden Karslı, il esnafını dolaşarak, vatandaşların önerilerini aldı.

Daha sonra Merkez Parti Kahta İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen “Adalet Ekseninde Türkiye Siyaseti” konulu konferansa katılan Karslı, burada yaptığı konuşmada, “Bizim kurtuluşumuz, bireyi esas alan ve birey üzerine inşa edilmiş bir adalet ve hukuk devleti oluşturarak, kardeşçe,eşit ve hürriyet içinde şeffaf bir yapı ile ve işi şahsa değil ehil kadrolara vermekten geçer. Hukuki güvenliğin, devleti devlet yapan değerlerin, ticari ahlak dahil her türlü değerlerin ve özellikle güvenin olmadığı bir yerde ne yerli ne de yabancının yatırım yapması mümkün değildir. Güven ise ruh gibidir, bedenden çıktı mı geri gelmez.” dedi.

Vatandaşların ilgisinden memnun kaldığını belirten Karslı, milli duygular içerisinde hizmet etmek için Adıyaman’da olduklarını söyledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023