Kahta Objektif Haber

Merakla bekleniyordu… Başkan Musa Yıldırım AK Parti’den Aday Adayı oldu

Merakla bekleniyordu… Başkan Musa Yıldırım AK Parti’den Aday Adayı oldu
501
21 Kasım 2023 - 20:56

İş İnsanı, Siyasetçi ve Kahta02spor eski kulüp başkanı Musa Yıldırım, AK Parti’den Kahta Belediye Başkan aday adayı oldu.
İş İnsanı, Siyasetçi ve Kahta02spor eski kulüp başkanı Musa Yıldırım, aday adaylık başvuru sürecinin bitmesine sayılı günler kala 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde AK Parti’den Kahta Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Başvurunun ardından açıklamada bulunan Yıldırım, “İlçemiz Kâhta’nın mevcut potansiyelini açığa çıkarmak, yeni atılım, yatırım ve istihdam alanları oluşturup ekonomik olarak canlandırmak, imar ve alt yapı sorunlarının çözüleceği, sosyo kültürel mekanların inşa edildiği, gençlerin, kadınların ve engelli bireylerin aktif bir şekilde yerel yönetimlerde temsil edildiği bir belediyecilik için bilgimle, tecrübemle ve ekibimle ilçemize katkım olacağını düşündüğüm için Ak Parti’den Kahta Belediye Başkanlığına talip olduğumu kamuoyu ile paylaşmak istiyorum.”

KÂHTA’NIN SORUNLARINI BİLİYORUZ

“Ülkemizin en güzel coğrafyasına, tarihi mekanlarına ve kadim medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan ilçemiz Kâhta, yerel yönetimde adaletli, liyakatli ve vizyoner yöneticilerin çalışmalarıyla hak ettiği seviyeye geleceğine inanıyorum. Kahtamızın sorunlarını biliyoruz, yeni projeler geliştirip, ilçemiz için kısa, orta ve uzun vadeli strateji belgeleri hazırlayacağız.”
KÂHTA YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR OLACAK

“Kahtamızın ihtiyaçlarını gözeten ve hakkaniyete uygun yöntemlerle; şehir planlamayı, altyapı ve ulaşımı, kentsel dönüşüm projelerini, benzersiz şehirler hedefimizi, yeni nesil sosyal belediyecilik anlayışımızı, tasarruf ve şeffaflıkla, liyakatli kadrolarla, ortak akılla ve halkımızla birlikte yöneterek Allah’ın izniyle Kahta’mızı hep beraber yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz.31 mart 2024 yerel seçimleri için Ak Parti’den aday adayı olan bütün arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Rabbim bizleri sizlere mahçup etmesin. “Vakit Kahtamız için icraat vakti” şiarıyla sizleri Allah’a emanet ediyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023