Kahta Objektif Haber

Milletvekili Toprak, Gençlere Moral Verdi

Milletvekili Toprak, Gençlere Moral Verdi
426
09 Nisan 2019 - 12:24

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak BA-DER (Başakşehir Adıyamanlılar Derneği) tarafından düzenlenen geleneksel futbol turnuvasına katıldı.

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Başakşehir Adıyamanlılar Derneği Başkanı Hüseyin Sevinçtekin öncülüğünde bu yıl ikincisi düzenlenen BA-DER 2019 futbol turnuvasının açılışına katıldı.

TEMA İstanbul halı sahalarında organize edilen turnuvaya Adıyamanlı gençler büyük ilgi gösterdi. Yoğun bir katılımın sağlandığı turnuvanın ilk maçında forma giyen Milletvekili Toprak, başlama vuruşunu yaptı.

Gençlere moral veren AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Milletvekili Toprak, şunları kaydetti:

“Adıyamanlı hemşerilerim gerçekten her yerde farkını ortaya koyuyor. Bu gibi faaliyetler de bir arada olmak gurur verici. Şüphesiz bu turnuvanın kaybedeni olmayacak. Adıyamanlı hemşerilerimin birliği, beraberliği ve dostluğu kazanacak. Bizlere yakışan da budur. Milli ve manevi duruşu ancak birlik ve beraberlik olgusuyla sağlamak mümkündür. Allah bu birliğimizi daim etsin. Tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Turnuvanın tüm katılımcılarına, bu organizasyonu gerçekleştiren ve katkı da bulunan herkese yürekten teşekkür ediyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023