Kahta Objektif Haber

‘Adıyamanlılar Vakfı Güzel Çalışmalar Yapıyor’

‘Adıyamanlılar Vakfı Güzel Çalışmalar Yapıyor’
533
06 Aralık 2018 - 18:54

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesini ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Milletvekili Toprak, “Adıyamanlılar Vakfı’nın çalışmalarını ilgiyle takip ediyorum, çok güzel hizmetler yapılıyor.” dedi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesini ziyaret ederek Vakıf Başkanı Hüseyin Duran, Yönetimi Kurulu Üyeleri ve Bürokratların katılımıyla gerçekleşen istişare toplantısına katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Duran, Ankara şubesinin kuruluş süreci ile ilgili bilgilendirme yaptı.

Ankara Şubesinin açılmasıyla birlikte vakfın daha da güçlendiğini ifade eden Toprak, vakfın bütün çalışmalarını ilgiyle takip ettiğini söyledi. Milletvekili Toprak, “Adıyamanlılar Vakfının Türkiye’nin çeşitli illerinde güzel çalışmalara imza attığını hepimiz görüyoruz. Bu çerçevede Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesinin açılması ile Ankara’daki boşlukta doldurularak burada bulunan hemşerilerimizin faydalanacağı güzel çalışmaların yapılacağına inanıyorum. Adıyaman’ımızın geleceğinde, geleceğinin şekillenmesinde gençlerimizin önemi çok büyük. Bu anlamda Adıyamanlılar Vakfı ailesinin çok kutsal bir yükü var.  Öğrencilerimiz başta olmak üzere, artık tüm hemşerilerimizin bir araya gelebileceği nezih bir mekânları var. Çalışmalarınız doğrultusunda bana düşen ne olursa olsun, kapım her zaman açıktır.” şeklinde konuştu.

Toplantıda söz alan Adıyamanlı bürokratlar ise Adıyaman’a daha fazla faydalı olmak adına yapılabilecekler konusunda görüş ve önerilerini dile getirdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023