Kahta Objektif Haber

‘Kahta’da Tanzim Satış Mağazası Açalım’

‘Kahta’da Tanzim Satış Mağazası Açalım’
976
04 Mart 2019 - 9:31

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, AK Parti Kâhta Belediye Başkan Adayı Engin Akel’den Tanzim Satış Mağazası sözü aldı.

AK Parti Kâhta Belediye Başkan Adayı Engin Akel, “Kâhta Çok Güzel Olacak” sloganı ile projelerini tanıttı. Şefkat Market projesini tanıttığı esnada sahneye çıkan Milletvekili Toprak, Akel’den ayrıca Tanzim Satış Mağazası sözü aldı.

Mikrofonu eline alan Toprak, salona seslenerek: “Sayın Başkandan bir proje için daha söz alalım mı, ne dersiniz? Bizde Kâhtalı hemşerilerim adına sizden Tanzim Satış Mağazası istiyoruz. Bulgur, Nohut, Pirinç, Sebze ve Meyveyi üreticiden alalım, arada komisyoncular olmadan tüketiciye ulaştıralım. Tarla da 3 lira, markete gelene kadar 10 lira. Onun için sizden bunu istiyoruz. Şimdiden teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Başkan Akel ise, “Söz veriyoruz. Tanzim Satış Mağazasını Kâhta’mıza kazandıracağız. Vekilimizi mi kıracağız? Vekilimiz, başımızın tacıdır. Çok teşekkür ediyorum. İnşallah, milletvekillerimizin de desteğiyle bütün projelerimizi hayata geçireceğiz.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023