Kahta Objektif Haber

Milletvekili Toprak, Bakan Varank’ı Ziyaret Etti

Milletvekili Toprak, Bakan Varank’ı Ziyaret Etti
415
02 Eylül 2020 - 10:42

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret etti.

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı bakanlıkta ziyaret etti. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Adıyaman’da hayata geçirilecek yatırımlar ve teklif edilen projeler değerlendirildi.

Adıyaman’ın 5’inci bölgeden 6’ıncı bölge yatırım teşvik kapsamına alınması dolayısıyla Bakan Varank’a teşekkür eden Milletvekili Toprak, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Sayın Bakanımızla İlimizin gelişen sanayisini ve yatırımlarımızı istişare ederek, ekonomik kalkınmanın ve sanayileşmenin bölgemiz için çok önemli olduğunu söyledik. İlimiz ekonomisi ölçeğinde sanayi sektörünün yeri diğer sektörlere göre çok özeldir. Biliyoruz ki üretim, Adıyaman’ımızın kalkınmasını ve refah seviyesini yükseltecek en temel etken. Bu sebeple her platformda iş insanı ve sanayicilerimizi yatırım yapmaya davet ediyoruz. Bütün bu hususları da ele alarak, Sayın Bakanımıza kentimizi ve bölgemizi ilgilendiren taleplerimizi ilettik. Kendisine bölgemiz sorunlarına gösterdiği ilgi için teşekkür ediyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023