Kahta Objektif Haber

Milletvekili Toprak, Binali Yıldırım’ı Adıyaman’a Davet Etti

Milletvekili Toprak, Binali Yıldırım’ı Adıyaman’a Davet Etti
686
19 Haziran 2021 - 9:44

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, AK Parti Genel Başkanvekili ve Eski Başbakan Binali Yıldırım’ı Adıyaman’a davet etti.

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Antalya Diplomasi Forumu’nda (ADF) AK Parti Genel Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ile bir araya geldi.

Başbaşa yapılan görüşmenin ardından Başkan Yıldırım’ın yakın zamanda Adıyaman’da AK Parti teşkilatlarıyla kucaklaşmak istediğini belirten Milletvekili Toprak, “Değerli siyasetçi, dava, vefa ve hizmet adamı, AK davamızın yılmaz savunucusu, Ülkemize tarihi yatırımlar kazandıran Genel Başkanvekilimiz Sayın Binali Yıldırım’ı önümüzdeki yakın zamanda netleşecek olan program ile İnşallah ilimize teşrif edecektir. Parti teşkilatımızla ve Hemşehrilerimizle buluşup hemhal olacaklar. Programın detaylarını kıymetli Hemşehrilerimize tekrar paylaşacağız.”

Antalya’da düzenlenen diplomasi forumunun önemine işaret eden Milletvekili Toprak, “Antalya Diplomasi Forumu ile sahada ve masadaki Türkiye daha güçlü duracaktır. Diplomasi alanında tüm konuların Ülkemizde ele alınması oldukça önemli. 51 Ülkenin Devlet başkanları, Hükümet Başkanları, Dışişleri Bakanları ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan himayesinde büyük bir zirve yapılmakta. Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu ve Bakanlık Personeline muhteşem Organizasyondan ötürü teşekkür ediyorum. Bu platform Ülkemize önemli katlıları olacaktır. Forum’un bir temsilcisi olarak Ülke temsilcileriyle yaptığım görüşmede kendilerini Adıyaman’a davet ettim. İç turizmin önemi kadar dış turizmin de İlimiz ekonomisi için çok önemli olduğunu düşünüyorum.” dedi.

-“AK Parti kökü mazide olan bir dava hareketidir”

AK Parti’nin bir dava hareketinden öte Türkiye’nin sınırlarının ötesine taşmış siyasi bir hareket olduğunu dile getiren Toprak, şöyle devam etti:

“Elhamdülillah 20 yıldır AK Parti ile tüm Dünya’da söz sahibi bir Ülke konumundayız. Biz AK Parti olarak, teşkilatlarımızın her kademesinde görev yapan cansiperane çalışan kardeşlerimizle birlikte gücümüze güç katmaya devam edeceğiz. 2023 ve 2024’te hep birlikte yeni destanlar yazacağız. Tarihi geçmişimizden aldığımız ilhamla bugün üstlendiğimiz görev ve sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmenin gayreti içinde olacağız. Emin olun ki yarınımız bugünümüzden çok daha güzel olacak. Yapmakla mükellef olan, kıymetli Hemşehrilerimiz için taş üstüne taş koymak zorunda olan Milletvekili arkadaşlarımızla, teşkilatımızın her kademesinde görev yapan AK kadromuzla, Adıyaman’ımızı ihya edecek projeleri ilk günkü aşkla hayata geçireceğiz. 2023 hedeflerine doğru heyecanla, azimle, gururla çalışan tüm kardeşlerimize selam olsun. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin.”

Bunun yanı sıra güzel İzmir escprt kızlarda şehrimize davetlidir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023