Kahta Objektif Haber

Toprak, ‘Gençlerimize Sahip Çıkmalıyız’

Toprak, ‘Gençlerimize Sahip Çıkmalıyız’
491
09 Aralık 2018 - 21:28

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Ankara’da görev yapan Adıyamanlı akademisyenlerle bir araya geldi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Ankara’daki çeşitli kurumlarda hukuk, siyaset bilimi, kamu yönetimi, sosyoloji ve iletişim alanlarında çalışan Adıyamanlı Akademisyenlerle kahvaltı programında bir araya geldi.

Programda konuşan Milletvekili Toprak, “Gençlerimizi yetiştirirken, memleket, bayrak ve vatan sevgisini aşılamak hepimizin ortak ve çok önemli bir sorumluluğudur.” dedi.

Milletvekili Toprak, “Öncelikle böyle güzel bir organizasyonda siz değerli Hemşerilerimle bir araya gelmek beni çok mutlu etti. Bugün bu ortamda birbirimizi tanımamız, birbirimizi görmemiz ve bilgilerimizi paylaşmamız başlı başına bir değerdir. Şunu özellikle ifade etmek isterim ki, Anadolu’nun kadim kenti, huzurun başkenti Adıyaman’ın öz evladı olmaktan her zaman gurur duydum, devletimi, vatanımı ve milletimi her zaman çok sevdim, seviyorum. Bu anlamda gençlerimizi yetiştirirken, memleket, bayrak ve vatan sevgisini aşılamak hepimizin ortak ve çok önemli bir sorumluluğudur.” dedi.

Milletvekili Toprak, “Allah’a hamd olsun ki, Ülkemiz, gençlerimizin yarınlara ümitle bakmasını sağlayacak çok büyük potansiyele sahiptir. Şeref dolu bir geçmişimiz var. Bütün gayretimiz gençlerimizin rüyalarını gerçeğe dönüştürmek olmalıdır. Bu anlamda çok önemli çalışmalar yaptığınıza inanıyorum. Bu gibi çalışmalar şüphesiz sizin için de gurur ve mutluluk kaynağıdır.  Hepiniz ayrı ayrı hem memleketimizin hem de Türkiye’nin gurur kaynaklarısınız. Bir araya gelmemiz son derece anlamlıdır. Bu gibi buluşmaların Adıyaman’ımıza ve Ülkemize her açıdan faydalar sağlayacağına inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023