Kahta Objektif Haber

Toprak, Gerger Devlet Hastanesi’nde

Toprak, Gerger Devlet Hastanesi’nde
713
13 Mart 2019 - 9:35

Yerel seçimler öncesi Adıyaman ve ilçelerinde vatandaşlarla buluşan AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Gerger Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Gerger Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek sorumlu doktor ve sağlık çalışanlarından bilgi aldı. Sağlık çalışanları ile sohbet eden Toprak, hastane de yatarak tedavi gören hastaları ziyaret ederek, taleplerini dinledi.

Gerger’in sağlık alanında öne çıkan ihtiyaçları üzerinde hassasiyetle duracaklarını ifade eden Toprak, “Hedefimiz; tüm hemşerilerimizin kaliteli ve etkin bir sağlık hizmeti alabilmesidir.” dedi.

Milletvekili Toprak, şunları kaydetti:

“25 yatak kapasiteli son derece modern bir bina olan hastanemiz, Gergerli hemşerilerimizin fazlasıyla hak ettiği bir yatırımdır.  Bu bölge de yaşayan vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla gelebilir.  Tabii bir takım tıbbi donanım ve tefrişat ihtiyacı bulunuyor. Ayrıca, haftanın belirli günleri bazı branşlardaki doktor ihtiyacının da karşılanması için gerekli girişimlerde bulunacağız. Gergerli hemşerilerim, her şeyin en güzeline layıktır.”

Hastane ziyaretinin ardından diğer kamu kurumlarının yönetici ve çalışanlarını ziyaret eden Toprak, daha sonra AK Parti seçim koordinasyon merkezine geçerek vatandaşlarla hasbihal etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023