Kahta Objektif Haber

Milletvekili Toprak’ın Köy Ziyaretleri

Milletvekili Toprak’ın Köy Ziyaretleri
288
04 Mart 2020 - 12:54

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Kahta ve Samsat ilçesine bağlı 12 köyde ziyaretlerde bulundu.

Ak Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, köylerde yapılan yatırımları yerinde inceledi. Köylerin ihtiyaç ve taleplerinin ele alındığı ziyaretlerde köy halkı ile toplantı gerçekleştirilerek muhtarlarla istişarelerde bulunuldu.

Yapılan ziyaretlerde sorun ve eksiklikleri birinci ağızdan dinleyip yerinde görme fırsatı bulduklarını ifade eden Milletvekili Toprak, şunları kaydetti:

“Fırsat buldukça köylerimizi ziyaret ederek hemşerilerimizle hasbihal etmeye ve yapılan hizmetleri değerlendirmeye devam ediyoruz. Her yıl olduğu gibi 2020 yılında da köylerimizde planlanan tüm çalışmaları büyük bir titizlikle takip etmekteyiz. Köylerimiz için sağlanan ödenekleri en verimli şekilde kullanmak için azami gayret içindeyiz. Tabi ihtiyaçlar giderildiği gibi zamanla yeni ihtiyaçlar, taleplerde oluşuyor. Bizde vatandaşlarımızdan gelen bu talepleri bir emir olarak görüyoruz. İnşallah beklentileri karşılayacağız.”

Bahar Kalkanı harekâtına ilişkin de vatandaşları bilgilendiren Milletvekili Toprak, Türkiye’nin kendi güvenliğini sağlamak maksadıyla büyük bir mücadele yürüttüğünü söyledi.

Harekâtın azim ve kararlılıkla devam ettiğini ifade eden Milletvekili Toprak, “Ülkemizin bekası için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, hayatta olan gazilerimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum. İdlib başta olmak üzere yurt içinde ve sınır ötesinde görevlerini büyük bir kahramanlık ve fedakârlıkla yürüten kahraman Mehmetçiklerimize de kazasız, belasız başarılı bir görev diliyorum.” dedi.

Milletvekili Toprak’ın köy ziyaretlerine AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, İl Genel Meclis Üyesi İrfan Torunoğlu ve ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023