Kahta Objektif Haber

Toprak, Kurum Amirleriyle Bir Araya Geldi

Toprak, Kurum Amirleriyle Bir Araya Geldi
541
08 Mart 2019 - 21:35

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Kahta’daki kurum amirleri ile bir araya geldi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya başkanlığında düzenlenen toplantı ile kamu kurumlarının yöneticileri ve birim amirleri bir araya geldi.

Kahta’da yapılan faaliyetlerle ilgili görüş alışverişinde bulunan Milletvekili Toprak, vatandaşlara sunulan hizmetlerin işleyişi ve yapılması gereken, planlanan çalışmalarla ilgili kurum amirlerinden brifing aldı. Eğitimden sağlığa, tarım ve hayvancılıktan gençlik ve spor  hizmetlerine kadar, her alanda yapılan çalışmaların ele alındığı toplantıda, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda konuşan AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, kamu kurumları arasında koordinasyonun artırılması gerektiğini dile getirdi. Milletvekili Toprak, Kahta için planlanan yeni yatırımlarla ilgili kurumların hazırlıklarını tamamlaması konusunda gereken ilgiyi göstermesini istedi.

Milletvekili Toprak, “Kahta’mızın geleceği için, sizlerle sıkı koordinasyon içinde olmamız gerekiyor. Çünkü devlet, tüm kurumları ile insanı yaşatmakla mükelleftir. Asla arkamızda mutsuz insanlar bırakmamalıyız. Devletimiz, tüm kurumları hizmet kapısıdır ve vatandaş için vardır. Sorunlarına çözüm arayan vatandaşlarımız elbette kapımızı çalacaktır. Bizler de çözüm üreteceğiz. Unutmayalım ki çözüm üretmek de bir lütuf değil, bizlerin asli görevidir. Bu nedenle, sizlerle sık sık bir araya gelelim ve nerede aksaklık var, çözüm yolları nelerdir bunları istişare edelim. Bizlerde Milletvekilleri olarak buna göre bir yol haritası belirleyip çalışmalarımızı yürütelim. Daha kaliteli hizmet almak her vatandaşımızın hakkı.” şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023