Kahta Objektif Haber

Toprak’a Kahta Esnafından Sıcak İlgi

Toprak’a Kahta Esnafından Sıcak İlgi
961
25 Eylül 2018 - 23:24

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, “Cumhurbaşkanımızı ve yol arkadaşlarını yalnız bırakmayan halkımızı, bizlerde yalnız bırakmıyoruz” dedi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Kahta’da esnaf ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Toprak, beraberinde AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Geyik ve partililer ile birlikte Otogar Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti.

Esnaflar tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılanan Toprak, herkesin tek tek elini sıkarak hal hatır sordu. Ziyareti sırasında cadde üzerinde bulunan bir esnafın da çay davetini kırmayarak beraberindeki heyet ile birlikte çay içti.

24 Haziran’da olduğu gibi, şimdi de aynı tempo ile sahada olduklarını ifade eden Toprak esnaf ziyaretine ilişkin yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımızı ve yol arkadaşlarını yalnız bırakmayan halkımızı bizlerde yalnız bırakmıyoruz. Onlarla bir araya geliyor ve bütünleşiyoruz. Allah’ın izniyle Ülkemiz için Adıyaman’ımız için yapacağımız güzel işler var. Faaliyetlerimiz, hizmetlerimiz aksaklığa uğramadan antalyaeskort devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Toprak, ziyaretleri sırasında vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023