Kahta Objektif Haber

Milletvekili Toprak’ın Adıyaman Temasları

Milletvekili Toprak’ın Adıyaman Temasları
617
09 Şubat 2019 - 17:14

Yerel seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’a gelen AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Adıyaman ve ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Adıyaman İl Başkanlığı’nın düzenlediği Yürütme Kurulu toplantısına katılan Milletvekili Toprak, beraberinde 26. Dönem İstanbul Milletvekili Metin Külünk, İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Alkayış ve Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç ile birlikte Adıyaman’da esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Buradan Kahta Organize Sanayi Bölgesine geçen Toprak, AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel ile birlikte tesisleri gezdi. Ardından AK Parti Kahta İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen yerel seçim değerlendirme toplantısına da katılan Toprak, burada önemli açıklamalarda bulundu.

Parti binasında gerçekleşen toplantıda konuşan Toprak,  AK Parti’nin 16 yıl içerisinde Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde zorlukları aşa aşa bugünlere geldiğini anımsattı.

Milletvekili Toprak, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bu bir hizmet yarışıdır. Bu Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘Artık Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ diyerek başlattığı ve günümüze kadar taşıdığı bir davadır. Bir vatan sevdasıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız, oluşturduğu kadro ve milletimizin teveccühü ile birlikte davamızı bugünlere kadar ulaştırmıştır. Allah’a sonsuz şükürler olsun. AK Parti bu 16 yıl içerisinde Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde zorlukları aşa aşa bugünlere geldi. Hatırlayalım, Darbe girişimleri, Balyoz, Ergenekon, e-muhtıra, cumhurbaşkanlığı seçiminin engellenmesi, AK Parti’nin kapatılmaya çalışılması, 17-25 Aralık darbe girişimi, yargı darbe girişimi, Gezi olayları, 15 Temmuz alçak FETÖ darbe girişimi. Bütün bu kumpaslardan, bütün bu engellerden Cumhurbaşkanımızın liderliğinde alnımız akıyla çıktık. Tabi bunda en büyük güvencemiz, gücümüz, en büyük kaynağımız milletimiz olmuştur.”

“Hamd olsun, 24 Haziran’da hemşerilerimizin teveccühüyle Adıyaman’ımızda 4 Milletvekili sayımızı koruduk. Tabii önemli olan gönülleri fethetmek, bu kubbede hoş bir seda bırakmaktır. Makamlar, mevkiler gelip geçicidir. Bize düşen, çok ciddi çalışmalar yaparak bu bayrak yarışını daha ileriye ulaştırmaktır. Ben Partimizin kurulduğu zamanlarda 15-16 yaşında idim. O vakit, AK Parti’nin tüm mitinglerine katıldım. Daha sonra sandık müşahitliği, sandık kurul üyeliği görevlerinde bulundum. Gençlik kollarında görev aldım. Bayrak astım, afiş astım, broşürler dağıttım. Genel Merkez Gençlik Kollarında görevde bulundum. Seçim çalışmalarını yürüttüm. Yurt dışı tecrübemiz oldu. Bana Yurt dışında görev verildi. Avrupa’nın bir çok Ülkesinde seçim çalışmalarına katıldım. Seçim ofisleri kurdum. Partimizin Brüksel Temsilciliğini yaptım.  Aman inanın, bütün bunları bir gün Belediye Başkanı olurum, Milletvekili olurum diye yapmadım. Yarın, bana başka bir görev verilirse yine yaparım. Yaşım yetse gençlik kolları veya teşkilatlarımızın herhangi bir kademesinde herhangi bir görev. Aynı yolun yolcusuyuz, aynı davanın birer neferiyiz. Gece gündüz birlik ve beraberlik içinde çalışarak milletimize AK davayı anlatmaya, gönüller kazanmaya devam edeceğiz.”

-‘Kahta’ya Güzel Hizmetler Kazandırıldı’

Milletvekili Toprak, “Kahta ilçemizde çok ciddi çalışmalar yapıldı, güzel hizmetler kazandırıldı. Mevcut Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da, Kahta’yı çok iyi tanıyan, vizyon sahibi, Kahta’yı daha iyi noktalara getirebilecek bir Belediye Başkan Adayı olan Engin Akel’i inşallah rekor bir oyla Belediye Başkanı seçeceğiz. Bizim 2023, 2053, 2071 hedeflerimiz var. Bu hedeflerimize emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.  Projelerimiz hazır. Adıyaman’ımız, Kahta’mız ve diğer ilçelerimiz Allah’ın izni ile güzel yatırımlar alacak.” şeklinde konuştu.

Toplantının ardından 26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ve AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı birlikte Kahta’da esnaf ziyaretinde bulunan Toprak, daha sonra Samsat ilçesinde düzenlenen programlara katıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023