Kahta Objektif Haber

Toprak’ın Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

Toprak’ın Seçim Çalışmaları Devam Ediyor
459
16 Haziran 2019 - 16:03

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için İstanbul’da çalışmalara katıldı.

TBMM çalışmaları sebebiyle Ankara’da bulunan Milletvekili Toprak, yeniden İstanbul’a gelerek seçim çalışmalarına hız verdi. İstanbul’da ikamet eden hemşerileri ile buluşan Toprak, 23 Haziran seçimleri öncesinde partisinin adayı Binali Yıldırım’a destek istedi. Ayrıca tüm hemşerilerinin talep, istek, eleştiri ve düşüncelerini dinleyen Toprak, vatandaşların temennilerini yerine getirebilmek için gece gündüz demeden çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Hemşeri derneklerinde vatandaşlara hitap eden Toprak, İstanbul seçimlerinin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, “15 Temmuz’da milletin iradesine ipotek koymak isteyen şer odakları, sonrasında ekonomik savaş açtılar. Şimdi de İstanbul seçimleri için harekete geçtiler. Tarihin en büyük oy hırsızlığını yaptılar. PKK ve FETÖ ile birlikte gerçekleştirilen organize oy hırsızlığı sonucu İstanbul’u ele geçirmeye çalıştılar. Biz göreceğimizi gördük. Hiç kimse bize demokrasi dersi vermeye çalışmasın. Perde arkasında ülkemizin bekasını hedef alan güçler var. Darbeyle başarılı olmayınca yeni stratejilerle, yeni taktiklerle denemeye devam ediyorlar. Beraber yol almamız lazım, el ele, omuz omuza olmamız lazım ki hainlerin hesaplarını bozalım.” ifadelerinde bulundu.

Milletvekili Toprak, daha sonra Üsküdar’da organizen edilen Samsatlılar Günü etkinliğinde hemşerilerine çiğköfte yoğurdu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023