Kahta Objektif Haber

Milletvekili Toprak’tan Karne Mesajı

Milletvekili Toprak’tan Karne Mesajı
403
14 Haziran 2019 - 10:40

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, 2018 – 2019 Yılı Eğitim Öğretim Yılı Sonu ve YKS Sınavı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Öğrencilerin, aydınlık Türkiye’nin yarınları olduğunu vurgulayan Toprak, mesajında şunları kaydetti:

“Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimiz karnelerini alarak bir öğretim yılını daha geride bırakacak ve tatil dönemine girecekler. Ülkemizin aydınlık yarınları ve milletimizin umudu olan değerli öğrencilerimiz, yoğun ve meşakkatli bir eğitim öğretim yılının ardından bu tatili fazlasıyla hak ediyor. Öğrencilerimiz bir yıl boyunca ortaya koydukları emeklerin karşılığını alarak kendilerini değerlendirecek ve eksiklerini gidererek daha başarılı olacakları şekilde geleceklerini inşa edeceklerdir. Karnelerinde almış oldukları notlar ne olursa olsun, onlar bizim için ayrı birer değerdir. Şart ne olursa olsun öğrenmekten, okumaktan ve bilgiden asla uzaklaşılmamalıdır.”

-‘Fedakâr Öğretmenlerimiz Saygıyı Hak Ediyor’

“Toplumumuzun kalkınması ve gelişmesinde, Ülkemizin ve millî kültürümüzün güçlenmesinde, fedakâr ve saygıyı hak eden öğretmenlerimizin de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarında üstün gayret içerisinde olacaklarına yürekten inanıyorum. Bu düşüncelerle başta öğrencilerimiz olmak üzere, öğretmenlerimizin göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmaların sonucunun alındığı bu önemli güne kadar emek harcayan herkesi içtenlikle kutluyorum. Bununla birlikte Hafta sonu gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek tüm gençlerimize başarılar, yaz tatiline girecek öğrencilerimize de sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaz tatili geçirmelerini diliyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023