Kahta Objektif Haber

Milletvekili Toprak’tan Mevlid Kandili Mesajı

Milletvekili Toprak’tan Mevlid Kandili Mesajı
448
27 Ekim 2020 - 10:45

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) dünyaya teşriflerini müjdeleyen Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Milletvekili Toprak’ın mesajı şöyle:

Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) dünyayı teşrifini müjdeleyen Mevlid Kandiline ulaşmanın, bir kez daha birlik ve beraberlik duyguları içinde idrak etmenin huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz.

Peygamberimiz efendimizin, kardeşlik, barış, huzur ve insanların iyiliğini içeren nasihatleri, bugün çok daha önemli ve anlamlı hale gelmiştir. Dünyanın birçok yerinde devam eden savaş ve çatışmaların, akan kan ve gözyaşlarının sona ermesi ancak O’nu örnek almamızla mümkün olacaktır. Bu bakımdan Mevlid Kandili, peygamberimizin yaşayışını, hadis-i şeriflerini layıkıyla anlamak için iyi bir fırsattır.

Bu mübarek gece vesilesiyle yapacağımız duaların bütün insanlığın muhtaç olduğu manevi huzura dönüşmesine, dünyanın değişik bölgelerinde zulüm gören Müslüman kardeşlerimizin feraha ermesine, bugün haklı mücadelesini sürdürmekte olan kardeş Azerbaycan için yeni zaferlere vesile olmasını can-ı gönülden temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Adıyamanlı hemşehrilerim olmak üzere milletimizin ve bütün İslam Âleminin Mevlid Kandilini tebrik ediyor,  Ülkemize, gönül coğrafyamıza ve bütün insanlığa barış, huzur ve kardeşlik getirmesini diliyorum.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023