Kahta Objektif Haber

Milletvekili Toprak’tan Paşabahçe’ye Yatırım Daveti

Milletvekili Toprak’tan Paşabahçe’ye Yatırım Daveti
710
07 Eylül 2020 - 12:14

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, cam eşyada dünya devlerinden biri olan Paşabahçe A.Ş’nin Genel Müdürü Esra Tokel’i ziyaret ederek Adıyaman’a yatırım yapmaya davet etti.

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Paşabahçe A.Ş Genel Müdürü Esra Tokel’i ziyaret etti.

Yapılan ziyarette, Şişecam Topluluğu’nun üretim ve perakendecilik faaliyetleri hakkında bilgi alan Milletvekili Toprak, Tokel’e Adıyaman’daki yatırım olanaklarından bahsetti.

Adıyaman’ın tarihi ve kültürel birikim konusunda zengin bir il olduğuna değinen Milletvekili Toprak, Adıyaman’ın çeşitli sektörlerde yatırım açısından cazip bir kent olduğunu söyledi. Milletvekili Toprak, Tokel’i Adıyaman’da yatırıma davet ederek, kendilerini bizzat ağırlayacağını ve destek olacağını ifade etti.

Tokel, Şişecam Topluluğu’nun yıllık konsolide net satışlarının 15 milyar TL’nin üzerinde olduğunu belirtirken, şirketlerin net kârının yaklaşık 3,5 milyar TL seviyesine ulaştığını söyledi. Tokel, Şişecam Topluluğu bünyesinde 22 bin personelin çalıştığını ifade ederek, çalışanlarının haklarını her anlamda koruduklarını belirtti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023