Kahta Objektif Haber

Milletvekili Tutdere: Besni-Kızılin karayolunu ve Çanakçı Köprüsü’nü bir an evvel yapın

Milletvekili Tutdere: Besni-Kızılin karayolunu ve Çanakçı Köprüsü’nü bir an evvel yapın
154
09 Ekim 2022 - 7:22

TBMM’de söz alan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Adıyaman Milletvekili Av Abdurrahman Tutdere, Besni-Kızılin karayolu ve Çanakçı Köprüsünün durumuna dikkat çekerek yetkilileri göreve davet etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Milletvekili Av. Abdurrahman Tutdere, Besni-Kızılin karayolunu ve Çanakçı Köprüsünü gündeme taşıdı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı’na seslenen Milletvekili Tutdere, “Besni-Kızılin karayolunu ve Çanakçı Köprüsü’nü bir an evvel yapın, vatandaşa verdiğiniz sözleri tutun” dedi.

Besni Kızılin Karayolu ve Çanakçı Köprüsü Artık Talebi Karşılayamaz hale geldiğini söyleyen Tutdere, “Besni ilçemizin en işlek yollarından bir tanesi Besni-Kızılin karayoludur. Bu yol fiziki koşullar anlamında artık talebi karşılayamaz hâle gelmiştir. Yolu kullanan öğrenci servisleri ve bölgede yaşayan vatandaşlarımızın kullanmış olduğu araçlar her gün ciddi kazalarla karşı karşıya kalmaktadır. Ayrıca yine bu yol üzerinde bulunan bir köprümüz var, Çanakçı Köprüsü. Sofraz Çayı üzerindeki Çanakçı Köprüsünün de fiziki koşulları ihtiyacı karşılayamıyor, vatandaşlarımız mağdur ediliyor.” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023