Kahta Objektif Haber

‘Başkan Toprak, Talep Edilenden Fazlasını Yaptı’

‘Başkan Toprak, Talep Edilenden Fazlasını Yaptı’
908
21 Kasım 2018 - 21:14

Kahta Hürriyet Mahallesi Muhtarı Ömer Gökalp, Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak’a Hürriyet mahallesinde yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Kahta’da yaptığı başarılı hizmetlerle her kesimin takdirini alıyor. Kahta Belediyesi’nin çalışmalarından memnun olan Hürriyet Mahallesi Muhtarı Ömer Gökalp, Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak’a Hürriyet mahallesinde yapılan hizmetlerden dolayı hem kendilerinin hem de mahalle sakinlerinin memnun olduğunu söyledi.

‘Teşekkür Bir Borçtur’

Muhtar Gökalp yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Hürriyet Mahallesi, hayal edilenin ötesinde hizmet aldı. İki ara caddemiz dışında ana ve ara sokaklarımızın tamamı parke taşı ile kaplandı. Biz hangi taleple gittiğimizde sağ olsun Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak bizleri kırmadı. Gerçekten talep edilenden fazlasını yaptı. Şuanda mahallemize güzel bir parkta yapılıyor. Şahsım ve mahallem adına kendisine ve ekibine teşekkürü borç bilirim.”

‘Her Talep Karşılık Görmüştür’

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Kâhta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak ise, “Halkımızın memnuniyeti bizleri çok mutlu ediyor. Göreve geldiğimizden bugüne vatandaşlarımızın gözünü boyayacak değil, uzun ömürlü kalıcı hizmetler ürettik. Hangi mahallemizden, hangi vatandaşımızdan bir talep geldi ise imkânlarımız dâhilinde karşılık görmüştür.” şeklinde konuştu.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023