Kahta Objektif Haber

Muhtarlardan Sağlıkçılara Moral Ziyareti

Muhtarlardan Sağlıkçılara Moral Ziyareti
558
07 Mayıs 2020 - 9:37

Kahta’daki bazı mahalle muhtarları Kahta Devlet Hastanesi’nde görev yapan sağlık personeline yanlarında olduklarını hissettirmek amacıyla bir moral ziyareti gerçekleştirdi.

Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost, Başhekim Yardımcısı Dr. Betül Sertel ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Özlem Halvacı tarafından karşılanan muhtarlar, hastane toplantı salonunda Başhekim Dost tarafından süreçle ilgili bilgilendirildi.

Ziyarette muhtarlar adına konuşan Murat Kaymak, koronavirüs salgınında sağlık personelinin önemli görev yürüttüğünü söyledi.

Kaymak konuşmasında, “Hepimizin gördüğü gibi sağlık çalışanlarımız bu süreçte çok yoğun çalışıyor. Ülkemiz genelinde olduğu gibi Kahta’da da kahraman sağlık çalışanlarımızın göstermiş oldukları fedakârlıkların tarifi mümkün değildir. Bu zorlu süreci, sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmalarıyla atlatacağız inşallah.” dedi.

Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sağlık hizmeti bir görev değil, aşkla yapılan bir iştir. Koronavirüs salgını sürecinde fedakârca çalışan sağlık personelimiz için bizlere moral ve destek ziyaretinde bulunan Muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Kendilerini ağırlamaktan şeref duyduk. Vatandaşlarımızı temsil görevi yürüten muhtarlarımızı ayrıca hem süreç, hem de salgın hastalığa karşı alınması gereken tedbirler konusunda bilgilendirdik. İnşallah hep birlikte büyük bahara ulaşacağız.” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023