Kahta Objektif Haber

Muhtarlarla İstişare Toplantısı Düzenlendi

Muhtarlarla İstişare Toplantısı Düzenlendi
204
02 Şubat 2023 - 7:38

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı,merkez mahalle muhtarlarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Baraj kenarında bir Cafede düzenlenen toplantıya Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusf Turanlı, Belediye Başkan Yardımcıları Zeki Köse, Yavuz Turan,Rujda Selçuk,Kahta Muhtarlar Derneği Başkanı M.Sait Çetinkaya ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda mahallerde yürüttükleri çalışmalar ve projeler hakkında muhtaralara bilgiveren Başkan Turanlı,muhtarların talep ve önerilerini dinledi, bundan sonra yapılması planlanan çalışmalar üzerinde muhtarlarla istişarelerde bulundu.

Toplantıya ilşkin değerlendirmede bulunan Başkan Turanlı,”İlçemizde görev yapan mahalle muhtarlarımız ile kahvaltı programında bir araya gelerek, çalışmalarımızla ilgili istişarede bulunduk.

Muhtarlarımızın talepleri mahalle sakinlerimizin talebi olarak önemseyip, istişare toplantısında öneri ve taleplerini aldık. Allah hep birlikte hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” diyerek gösterdikleri emek ve gayretten ve katılımlarından dolayı Muhtarlara teşekkür etti.

Konuşma sonrası toplantı muhtarlarla karşılıklı sohbet ve soru cevap ile devam etti. Kahta’ya dair konuların masaya yatırıldığı istişare toplantısında bugüne kadar yapılan çalışmalar değerlendirilirken, bundan sonra yapılması planlanan çalışmalar hakkında da bilgi alışverişinde bulunuldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023