Kahta Objektif Haber

Musa Yıldırım: Değişimin arefesindeyiz

Musa Yıldırım: Değişimin arefesindeyiz
420
19 Aralık 2023 - 13:32

AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Musa Yıldırım, “Kahta, tarihi bir dönüm noktasındadır. Çünkü şehircilik anlamında tıkanmışlığı aşacak, kangren haline gelmiş imar sorunlarını çözecek, her geçen gün yenisi ortaya çıkan altyapı ve üstyapı problemlerini kalıcı bir şekilde halledecek, sosyal ve kültürel amaçlı mekanlar inşâ edecek büyük bir zihniyet değişiminin arefesindeyiz” dedi.

AK Parti Kahta Belediye Başkan A.Adayı Musa Yıldırım,basın mensupları ile bir araya geldiği kahvaltılı toplantıda,önemli açıklamalarda bulundu.

Kahta’nın büyük bir zihniyet değişiminin arefesinde olduğunu söyleyen Yıldırım,göreve geldiklerinde liyakatli ve vizyoner kadrolarla Kahta’yı yeni nesil belediyecilikle buluşturacaklarını belirtererek ,”Açık ve net olarak ifade etmeliyim ki Kahta, tarihi bir dönüm noktasındadır. Çünkü şehircilik anlamında tıkanmışlığı aşacak, kangren haline gelmiş imar sorunlarını çözecek, her geçen gün yenisi ortaya çıkan altyapı ve üstyapı problemlerini kalıcı bir şekilde halledecek, sosyal ve kültürel amaçlı mekanlar inşâ edecek büyük bir zihniyet değişiminin arefesindeyiz.

Bugün Kâhta’da 7’den 70’e herkes çok büyük bir heyecan içerisindedir. Hiç bir dönemde bugünkü kadar güçlü bir değişim isteği ortaya çıkmamıştır. Uzun zamandır sokakta, çarşıda, pazarda ve evlerde “artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını” söyleyen geniş kitleler vardır.

Belediye başkan aday adayı olarak şahsım, liyakat sahibi AK Parti kadrolarının desteği ile Kahta halkının bu arzusunu arkamıza almayı, ilçemize yeni nesil belediyecilik anlayışını getirmeyi ve sosyal belediyecilik ile Kâhta’nın modern ve müreffeh bir ilçe olmasını sağlamayı hedefliyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde sahip olduğu ruhu ve inancı taşıyoruz. Bu ruhla; adil bir sistem inşa etmeyi, insanı merkeze alan bir anlayış ortaya koymayı ve halka hizmetkarlığı düstur edinmeyi amaçlıyoruz. Bunu da liyakatli ve vizyoner kadrolarla başarmayı hedefliyoruz.

Çok iyi biliyoruz ki Kâhta’nın birleştirici bir güce, bütünleştirici bir ruha ve tüm eğilimleri ortak bir paydada toplayacak güçlü bir siyasi akla ve liderliğe ihtiyacı vardır. Kâhta’nın yıllardır yıkılan hayallerine, boşa akıtılan umutlarına, çalınan ideallerine, kaybettirilen enerjisine ve potansiyeline artık dur demek gerekmektedir.

Bugüne kadar belediyecilik alanında yaşanan olumsuzluklara rağmen ilk kez bu dönemde birbirinden değerli, eğitimli, birikimli ve liyakatli aday adaylarını siyaset sahnesinde görmenin de memleketimiz açısından bir kazanç olduğunu düşünüyorum. Tüm Aday Adayı arkadaşlara başarılar diliyor, sürecin sonunda kazananın Kahta olmasını temenni ediyorum.
Mutlu çocuklar, umutlu gençler ve güzel yarınlar için elbirliğiyle gönül hoşluğuyla Kahta’yı birlikte yönetmek için varız. Vakit Kahta İçin İcraat Vakti”diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023