Kahta Objektif Haber

O Haberimize AKEDAŞ’tan Açıklama Geldi

O Haberimize AKEDAŞ’tan Açıklama Geldi
2.568
01 Şubat 2017 - 12:16

Gazetemizde “Nasılsa Bizim Cebimizden Çıkıyor” başlığı altında yayınladığımız ve vatandaşlar tarafından yapılan açıklamaların yer aldığı haberimize Akedaş Elektrik Perakende A.Ş’den cevap geldi.

Akedaş Yetkisi, sokak aydınlatma lambalarının kısa süreli ve deneme amaçlı çalışmalardan nedeniyle açık tutulduğunu ifade etti.

Akedaş’tan yapılan yazılı açıklama şöyle:

Kahta Objektif’te 30 Ocak 2017 tarihinde yayımlanan ‘Nasılsa Bizim Cebimizden Çıkıyor’ başlıklı haberle ilgili açıklamamızı bilginize sunmak isteriz.

Söz konusu sokak aydınlatma lambalarının gündüz saatlerinde açık olması, geçtiğimiz günlerde yapılan kısa süreli ve deneme amaçlı çalışmadan kaynaklanmaktadır. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz aydınlatma çalışmasının tamamlanması amacıyla sokak lambalarının yanar hale getirilerek denemesi yapılmıştır.

Ayrıca haberiniz üzerine söz konusu bölgede tekrar gerekli kontroller ekiplerimiz tarafından yapılmış ve herhangi bir probleme rastlanmamıştır.

AKEDAŞ olarak sokak aydınlatmalarının açılış-kapanış saatlerini, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi’nin hazırladığı ‘Adıyaman İli İçin Yıllık Güneş Doğuş ve Batış Zamanları’ çizelgesi dikkate alınarak planlamaktayız.

Bununla birlikte tüketicilerimizin benzeri şikâyet ve taleplerini 444 46 02 ve 186 numaralı çağrı merkezimize iletmesi halinde gerekli müdahalenin en kısa sürede yapılacağını hatırlatmak isteriz.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023